Kdo je odborník na ženskou krásu ve východním bloku? Bob Klepl hádá sám sebe

Bob Klepl tento díl hádá hlavně sám sebe:-) Foto: Bob Klepl tento díl hádá hlavně sám sebe:-)Foto: All

Jeden ze soutěžících pořadu Kdo je Kdo, Bob Klepl, si tentokrát pořádně užije. Všechny nápovědy totiž podle jeho zralého uvážení směřují na jeho samotného! Kdo jiný by totiž byl odborník na ženskou krásu východního bloku! Kdo je kdo? uvidíte ve čtvrtek ve 20.15 na Primě.

Ve čtvrtek ve 21.30 na Primě uvidíte další epizodu soutěžního, ale i zábavného pořadu Kdo je kdo? Jako vždy soutěží hvězdná porota v čele s Alicí Bendovou a Danou Morávkovou. A hned první hádání bude velice zábavné.

Dana Morávková kombinuje suchar a sbíječku jedna radost

Dana Morávková bude mít pěkně napilno přesně ve chvíli, kdy bude muset improvizovat a vymyslet celý příběh, který odprezentuje soutěžnímu týmu. V příběhu se musí objevit tři slova, jež se během jejího povídání objevují na protilehlých stolech. Jak zkombinovala Dana slova jako suchar a sbíječka do jednoho vyprávění? To uvidíte už ve čtvrtek!

Kromě lechtivé hádanky, kterou nám názorně předvede i hosteska Květa, uvidíte ale i daleko nevinnější zábavu. Co by vás napadlo během nápovědy: "Umíš se plácnout přes kapsu" anebo "Domácích škůdců se nebojím." Ano, jedná se o světoznámou animovanou postavičku, která je fenoménem hlavně v Čechách. Dana Morávková ukázala, že zcela umí využívat svoji ženskou intuici a animovaná postavička ji napadla hned. Nejdřív to byl kačer, ale poté Krteček.

Týmy tentokrát budou "prorážet"

Daleko zábavnější hádání však padlo na Alici Bendovou a její tým. Sama Alice totiž měla uhodnout věci, které byly poněkud lechtivějšího charakteru. Tak kupříkladu to bylo párátko. Nechápete? Alice měla na první dobrou jasno a zeptala se v podstatě napřímo: "Prorážím? Jsem na elektriku?" Nemluvě o tom, že následovala další "prorážecí technika" – sbíječka.

Podívejte se na další zábavný díl Kdo je Kdo? už tento čtvrtek ve 21.30 na Primě!

Podívejte se na rozhovor s Petrem Vondráčkem:

Článek

Hádej, kdo lže? Petr Vondráček

Velikost IQ neměříme, ale umění dovtípit se, říká Petr Vondráček

Petra Vondráčka můžete znát z podobného zábavného pořadu Hádej, kdo jsem. Již tento čtvrtek ho však uvidíte v další moderátorské roli. Tentokrát budeme soutěžit v...

 

reklama