Když děti vyletí z hnízda, je načase opustit poloprázdný byt

Nové hnízdo logo zelené Foto: Nové hnízdo logo zelenéFoto: All

Paní Drahomíra Jeřábková vychovala děti, rozvedla se a najednou zůstala ve svém velkém bytě sama. Je jí 55 let a ráda by si užívala pohody, bavila se a neplatila zbytečně velké náklady za byt, který už sama nevyužije.

Podaří se jí s pomocí profesionálních makléřů a rad arbitra najít nové, menší a útulnější hnízdo?

Paní Jeřábková utratí měsíčně za bydlení v pražském bytě 3+1 skoro 7.000 Kč, což se jí vzhledem k nevyužitým prostorům přirozeně nelíbí. A protože má spoustu chuti a elánu na hledání a zařizování nového hnízda, nestojí Petru Vondráčkovi a realitním odborníkům nic v cestě!

V bytě v centru Prahy žila paní Drahomíra spoustu let. Teď ale děti vylétly z hnízda a žití v prázdném bytě není nic příjemného. A proto má paní Drahomíra jasno, jak by mělo její nové bydlení vypadat: byt 2+1 nebo moderní 2+kk, ideálně ve skvělém stavu, nový nebo po rekonstrukci, osobní vlastnictví je priorita. Bydlení ideálně v Praze v širším centru.

Cenový strop 3 miliony je pro makléře více než příznivý. Vyhlídky na to, že Drahomíře najdou ideální byt, jsou velmi pozitivní, teď už bude jen záležet na jejich odhadu. Okouzlí paní Drahomíru některý z nabízených bytů?

Nenechte si ujít další hledání nového hnízda, tentokrát menšího a úspornějšího, již v neděli 16. října od 17.10 hod na Primě!

reklama