Když jde o život parťáka, půjdu třebas do pekla. Muži v černém 3

Nejtěžší ztráta je pro policajta ztráta parťáka. Co by mohl udělat, aby dostal zpátky kolegu, který se za léta služby stal opravdovým přítelem? Agent J z nesmrtelné série Muži v černém se vydává do minulosti, aby parťáka agenta K zachránil.

Víte, proč se ví tak málo o mimozemšťanech? Protože na Zemi funguje supertajná agentura Muži v černém. Její hlavní úkol je chránit naši planetu před vetřelci a vesmírnými migranty všeho druhu. A každému člověku, který se náhodou dostane do styku s mimozemšťanem, agenti nemilosrdně vymažou vzpomínky na to, co právě viděli.

A že mají tihle chlapci v černých skvěle padnoucích oblecích napilno, o tom už režisér Barry Sonnenfeld a studio Columbia Pictures natočili dvě pokračování Men in Black neboli Muži v černém.

Muži v černém 3 - Obrázek 2 Foto:

Ve sci-fi komedii Muži v černém 3 se znovu setkáváme s agentem J (Will Smith) a jeho parťákem agentem K (Tommy Lee Jones). Po zásahu v čínském bistru najednou agent K zmizí. A když ho „J“ hledá v kanceláři, dostane se mu bizarního vysvětlení. Agent K je už 40 let mrtev. Co? Vždyť s ním „J“ právě seděl v kavárně po dokončené akci! Někdo změnil tok historie!!! A není to nikdo jiný, než zrůdný Boglodit Boris Bestie (Jemaine Clement), který utekl z vězení na Měsíci, využil vynálezu na cestování v čase a zabil agenta K ještě předtím, než ho „K“ v roce 1969 zmrzačil a vsadil do basy. Následně pak Boris Bestie otevřel dveře k destrukční invazi Bogloditů na Zemi.

Muži v černém 3 - Obrázek 11 Foto:

To ale agent J nemůže nechat jen tak. A tak míří za mladičkým „K“ (Josh Brolin)do roku 69, aby ho zachránil a achránil jen tak mimochodem také celé lidstvo. Má šanci proti Borisovi Bestiia jeho bojovému pavoukovi? A nečeká na „J“ v minulosti ještě další velké překvapení, které mu „K“ celou dobu tajil?

Brilantní akční sci-fi komedii si zapněte v sobotu ve 20.15 na Primě

Muži v černém 3 - Obrázek 6 Foto:

Těšte se :

• Originální příběh o cestování v čase

• Konfrontaci roků 2012 a 1969. Paráda!

• Uvidíte holku, pro kterou měl slabost agent K

• Skvělá akce, neskuteční mimozemšťani

Muži v černém 3 - Obrázek 5 Foto:

Víte - nevíte – chcete vědět?

1. Film Muži v černém 3 byl stejně jako předchozí díly natočen podle populárních komiksů Lowella Cunninghama.

2. Podivného mužíčka Griffina, který pomáhá agentovi J v roce 1969 tím, že mu dává nahlížet do různých alternativ budoucnosti, si výborně zahrál Michael Stuhlbarg.

3. Novoučká postava je někdejší láska a kolegyně agenta K, agentka Oh. Setkáme se tu s její mladou podobou (Alice Eve) v roce 1969, ale i s tou zralou z roku 2012, kdy „Oh“ hraje Emma Thompson.

4. Mezi režisérem Sonnenfeldem a Willem Smithem zavládlo napětí, když Smith požadoval, aby byl do role malého „J“ obsazen jeho syn Jaden. Režisér ale chtěl dát tuto roli jinému chlapci. Nakonec si rejža prosadil svou a roli dostal Cayen Martin.

5. Ovšem někdo další ze Smithsovic famílie se v MIB 3 přeci jen objevil. A to Willova žena Jada Pinkett Smith v malé Cameo roličce na párty.

6. Výčet slavných osobností, které se ve filmu mihli, nejčastěji v roli mimozemšťanů, je delší. Uvidíte tu Lady Gagu, Tima Burtona, Davida Beckhama, a také Justina Biebera.

7. Muži v černém 3 se stali 14tým komerčně nejúspěšnějším filmem roku 2012. Rozpočet filmu byl 225 milionů dolarů. A konečný žisk se vyšplhal na 624 milionů.

8. Protože Will Smith měl nasmlouvanou další práci, začalo se točit ještě s nedokončeným scénářem. Nikdo netušil, jak film dopadne.

9. Kdo byste čekali, že se setkáte opět s mluvícím pejskem Frankem, budete zklamáni. Frank se ve filmu objeví jen dvakrát na plakátě.

10. Mnoho mimozemšťanů, které uvidíme v části filmu, jež se odehrává v roce 1969, byli navrhováni podle starých černobílých filmů z konce 60. let, které pojednávaly o mimozemských civilizacích.

11. Roli strašlivého padoucha Borise si měl střihnout recesista a herec Sacha Baron Cohen. Mladou verzi agentky Oh měla zase hrát Gemma Artertonová, oba nemohli kvůli kolizi s dalším natáčením

(tek)

reklama