Klára Doležalová a Karel Voříšek byli v neděli nejúspěšnějšími moderátory zpráv

Klára Doležalová a Karel Voříšek v den své premiéry  Foto: Klára Doležalová a Karel Voříšek v den své premiéry Foto: All

Nová moderátorská dvojice Klára Doležalová a Karel Voříšek se poprvé představila divákům včera v 18.55 ve Zprávách FTV Prima. K překvapení všech se jen hodinu před vysíláním v newsroomu objevila legenda televizního zpravodajství Kamila Moučková. Přišla Kláru a Karla podpořit a držet jim palce.

Nová moderátorská dvojice si hned získala přízeň diváků:

Zprávy FTV Prima si v neděli 26. května nenechalo ujít 1 019 tisíc diváků starších patnácti let při share 29,19%. Byly tak nejsledovanějším pořadem v čase svého vysílání.

 

Kromě úspěchu moderátoři zažili i velké překvapení, když je nečekaně přišla podpořit guru televizních moderátorů Kamila Moučková.

Podívejte se na video:

„Opravdu jsem se radovala, když jsem se dočetla, že bude Karel Voříšek na Primě, premiéru jsem si nemohla nechat ujít,” pronesla Kamila Moučková, když vstoupila do redakce zpravodajství a hodiny nad studiem ukazovaly 17.50. Do úvodní znělky tak chyběla zhruba hodina.

Vítězem soutěže o návštěvu zákulisí Zpráv FTV Prima se stal František Kroupa

Nové moderátorské dvojici popřála štěstí a pak se s kávou v ruce usadila v newsroomu přímo před obrazovku a bedlivě sledovala každé slovo. „Jde jim to, vypadají spolu seriózně,” komentovala Kamila Moučková průběh vysílání.

„Z Kláry jsem nadšená. Zrovna tak, jak je krásná, tak dobře čte zprávy, a myslím si, že jsou s Karlem dobrá dvojka. Já jim strašně fandím,” nadšeně komentovala výkon dvojice vůbec první moderátorka televizních zpráv v Evropě.

Rozhovor s Klárou Doležalovou před prvními Zprávami na FTV Prima

Klára Doležalová, původní profesí herečka, moderovala televizní zprávy poprvé. Na svou premiéru proto přišla do práce s velkým časovým předstihem, aby měla čas na přípravu. Po vysílání přiznala, že ji Karel uklidňoval, pod pultíkem ji držel za ruku. „Karlovi bylo horko, ale já jsem měla úplně ledové ruce,” přiznala sympatická moderátorka. „Trochu se mi třepala kolena, ale naštěstí to pod stolem nebylo vidět. Víc kritických poznámek k sobě budu mít až poté, co se na sebe podívám ze záznamu,” řekla Klára těsně po vysílání.

Klára Doležalová a Karel Voříšek budou společně vysílat až do středy. Zprávy FTV Prima začínají každý den v 18.55.

 

reklama