Komisař Nick bude vyšetřovat na Místě činu v Hamburku

Místo činu: Nickův zákon Foto: Místo činu: Nickův zákonFoto: All

Místo činu je zpět! Tentokrát s drsným komisařem Nickem Tschillerem v podání Tila Schweigera, jenž se kvůli své dceři stěhuje do Hamburku. Hned při prvním nasazení se s kolegou dostane na stopu překupníků s bílým masem… Místo činu: Nickův zákon vysíláme v pátek na Prima family ve 20.15.

Komisař Nick Tschiller má ve svém novém působišti v Hamburku první úkol – zkontrolovat byt. Záhy zjišťuje, že je byt plný nezletilých dívek, které jsou zde zadržovány proti vlastní vůli a nuceny k prostituci.

I v Hamburku se policie paktuje s podsvětím

Dívky zanedlouho přijíždí vyzvednout muž. To už ale u sebe má jedna z nich Nickův mobil, aby je policisté mohli vystopovat. Jiné děvče však muži všechno vyzradí a Nick musí jednat rychle – zastřelí ho. Napětí roste, objevuje se další muž a policisté se tak dostávají do svízelné situace, kdy jsou nuceni se bránit, což nakonec vyústí v zabití tří kriminálníků. Nového komisaře tak čeká hned na začátku kariéry v Hamburku vyšetřování kvůli použití služební zbraně a zabití. Ten se tedy nezapsal moc dobře!

Tschiller ale nakonec bude mít možnost špatný první dojem změnit. Mezi kuplíři totiž poznal svého bývalého kolegu z kriminálky Frankfurt. Právě tato osoba ho přivede na stopu celého gangu, a Nick má tak možnost ukázat, jaké kvality se v něm skrývají a že je přínosem pro hamburskou policii.

Na Místo činu: Nickův zákon se podívejte v pátek ve 20.15 na Prima family.

 

reklama