Kouzelná chůva McPhee je zpět a způsobí v pátek na Primě Velký třesk!

Emma Thomspon namaskovaná k nepoznání Foto: Emma Thomspon namaskovaná k nepoznáníFoto: All

Vzpomínáte, jaké zázraky se udály s nevychovanými dětmi Cedrica Browna ve snímku Kouzelná chůva McPhee? Teď se vydáme k úplně jiné rodině a na venkov. V televizní premiéře filmu Kouzelná chůva a Velký třesk se můžete zas těšit na spoustu zázraků a vtípků. Koukejte se na Primu v pátek v 16 hodin.

V prvním příběhu o kouzelné chůvě to neměl se svými dětmi lehké jistý majitel pohřebního ústavu, vdovec Cedric Brown. Kouzelná chůva vyřešila všechny problémy a když už nebyla potřeba – zmizela. Děti jsou ale na celém světě stejné, a tak se s novým příběhem o chůvě McPhee přeneseme k paní Greenové na poklidný venkov.

Manžel bojuje kdesi ve druhé světové válce a podle toho také hospodářství vypadá. K tomu se navíc musí paní Greenová potýkat s rozhazovačným švagrem, trochu pomatenou pomocnicí, věřitelem – panem Bigglesem a nově příchozí neteří se synovcem. Zkrátka blázinec!

Ovšem… to je přesně ta situace, která přivábí kouzelnou chůvu McPhee, a ta nikomu nic nedaruje. S každým jedná, jak si zaslouží, a dokáže se vychytrale vypořádat s kýmkoli, ať je to rozmazlené dítko, nebo nafrněný vypočítavý dospělák. To ale není jediné zázračné pozdvižení, které se s příchodem chůvy na farmě přihodí.

Kouzelná chůva si poradí se vším! Foto: Kouzelná chůva si poradí se vším!Foto: All

I u kouzelné vychovatelky bude docházet k proměnám. Stačí, aby děti začaly plnit jednoduché základní návyky slušného chování a hups, ošklivka v zástěře se zdá být o něco hezčí. Nesmíme ale zapomenout ani na její zázračnou hůl. Nemáte náhodou podobnou doma? Asi sotva, tahle totiž umí rozvířit kouzelnou moc a na co chůva v tu chvíli myslí, to splní.

Zázračnou vychovatelku hraje nádherná herečka Emma Thompsonová, která má na svém kontě hned několik ocenění, mezi nimiž vévodí Zlaté glóby i Oskaři. My ji známe ve zcela jiné podobě např. z filmu Rozum a cit nebo Láska nebeská. Budete koukat, jak se Emma dokáže proměňit z nevzhledné chůvy ve starostlivou moderní matku dvou dětí Karen, která bude muset čelit jednomu vánočnímu nemilému překvapení s náramkem.

V neděli večer vás ale o jedné bouřlivé filmové noci navštíví ve své chůví podobě a to si pište, že „nezůstane kámen na kameni“. Tahle divná dáma totiž způsobí velký třesk!

Na pohádkovou Kouzelnou chůvu a velký třesk se dívejte v pátek od 16 hodin na Primě.

reklama