Kouzelný den: Na Primu dorazí Příšerky, psi a dokonce i princ Kaspian

Příšerky s.r.o. Foto: Příšerky s.r.o.Foto: All

V sobotu 1. června je Den dětí a protože má Prima family děti ráda, připravila jim dárek v podobě bezva filmů a pohádek. A na co se můžete těšit? Odpoledne strávíte s Příšerkami s.r.o., pak přiběhnou Sněžní psi a večer bude proti zlu bojovat Princ Kaspian v druhém dílu Letopisů Narnie.

Kdo je ranní ptáče, určitě si užije seriál Ninjago, kde tentokrát proběhne klání v závodě Ninjago. A hned potom nastoupí pes Pluto jako záchranář v oblíbeném disneyovském Mickeyho Klubíku. Schválně, že se vám z něj nebude chtít odejít! Prima family vysílá pro děti už od 6.55.

Ti, co nevstávají se slepicemi, se k naší pohádkové krasojízdě určitě připojí nejpozději v 11.20, kdy to na Prima family roztočí Příšerky s.r.o. Ve strašidelné továrně, kde se z dětského křiku získává pro město tolik potřebná energie, pracují i dva nerozluční kamarádi – přátelský strašák Sullivan a jeho malý zelený pomocník Wazowski. Jejich obyčejný pracovní den ale naruší malá holčička, která se k nim omylem dostane ze světa lidí. Je potřeba ji bez prodlení vrátit, odkud přišla…

Malá video-ochutnávka víkendu:

 

Nová moderátorská dvojice Klára a Karel pozvala ke Dni dětí do Divadla kouzel Pavla Kožíška děti z dětského domova ve Stankově

Milovníci zvířátek si přijdou na své ve 13.25, protože právě v tu chvíli doběhne na obrazovky psí spřežení, tedy vlastně Sněžní psi. Zubař Ted Brooks se vydává na Aljašku, aby tam převzal dědictví, mne si ruce a těší se na hromadu peněz. Jaké je ale jeho překvapení, když zjišťuje, že mu do klína nespadly peníze, ale celá smečka tažných psů. Už už se smiřuje se zklamáním, ale v momentě, kdy se na scéně objevuje horal Thunder, který si chce psy přivlastnit, rozhodne se zubař, že si své právoplatné dědictví nenechá jen tak vzít.

Jak udělat z člověka skřeta. Pohled do zákulisí filmové kuchyně.

Sněžní psi

Večer se bude bojovat! A ne jen tak o ledacos – sourozenci Peter, Zuzana, Edmund a Lucie mají v úmyslu vrátit svobodu mírumilovným obyvatelům bájné Narnie a nastolit na trůn legitimního dědice trůnu, mladého prince Kaspiana. Na druhý díl Letopisy Narnie, tentokrát s podtitulem Princ Kaspian, se podívejte na Prima family ve 20.15. Čím vším musí Kaspian projít, si přečtěte ZDE.

Letopisy Narnie: Princ Kaspian

 

reklama