Krásné svátky si užijte s filmem Veselé Vánoce přejí chobotnice

Veselé Vánoce přejí chobotnice Foto: Veselé Vánoce přejí chobotniceFoto: All

Zelená a Modrý jsou zpět a tentokrát v mnohem svátečnějším naladění. Vždyť máme na krku Vánoce! Oddychněte si na chvíli od zuřivého úklidu a pečení vánočky a užijte si v sobotu ve 14:10 rodinný snímek s plastelínovými postavičkami v hlavní roli.

Minulý týden jsme vám na Primě nabídli rodinnou komedii Chobotnice z druhého patra, tento týden kvůli předvánoční náladě servírujeme její přímé pokračování. I to vzniklo sestřihem původní televizní série natočené Jindřichem Polákem podle scénáře Oty Hofmana.

Na obrazovky se tak vrací manželé Holanovi s dětmi Evou a Honzíkem a jejich milovanými chobotničkami Modrým a Zelenou, které si vymodelovali z podivné hmoty ze dna moře v Portugalsku. Svojí zvídavostí a doslova apetitem po vědění způsobí spousty zmatků, ať už doma u Holanů na Kampě, nebo v pražských ulicích.

Jejich další dobrodružství rámují dva problémy. Prvním z nich je hrozící rozvod manželů Holanových, který se jim ovšem daří vcelku úspěšně odvracet, byť poněkud nezvyklými prostředky.

SPECIÁL: Je prima být spolu o vánocích

Druhý je nicméně mnohem vážnější – stále je jim v patách tým profesora George z portugalské výzkumné lodi, kteří si chobotničky nárokují. Vidí v nich totiž zdroj levné elektrické energie, a to je velké lákadlo. Georgův kumpán Andreadis (Boris Rösner) se proto nezastaví před ničím…

Přečtěte si pár zajímavostí o chobotničkách!

Článek

Chobotnice z druhého patra Foto:

Chobotnice z druhého patra míří na obrazovky. V sobotu dopoledne

Pohádková klasika Jindřicha Poláka z roku 1986 s Žanetou Fuchsovou, Milanem Šimáčkem a hlavně Modrým a Zelenou v hlavních rolích vám zpříjemní sobotní dopoledne. Udělejte...

 

Veselá Vánoce přejí chobotnice si pusťte v sobotu ve 14:10 na Primě!

 

 

reklama