Kraus, Polívka vs. Kolocová, Sluková – 1:3

Show Jana Krause – 7. 9. 2012  Foto: Show Jana Krause – 7. 9. 2012 Foto: www.iprima.cz

Do dalšího dílu Show Jana Krause přijali pozvání: herec, komik a mim BOLEK POLÍVKA, KRISTÝNA KOLOCOVÁ a MARKÉTA SLUKOVÁ, české reprezentantky v beach volejbalu, a šestiletý fotograf KRYŠTOF VANĚK.

Premiéru dalšího dílu třetí série Show Jana Krause uvidíte v pátek 7. září ve 21.50 na Prima family.

 

Moderátor přivítal Bolka Polívku debatou o volbě prezidenta s otázkou, jestli by si to všechno jakožto valašský král nevzal „pod sebe“. „Já fandím panu Franzovi, protože by to byl první neviditelný prezident…“ Jan Kraus prozradil, že si u Bolka pomalu zvykl na to, že co rok, to dítě… „Ty máš šest dětí se třemi ženami, že jo?" nadhodil Jan Kraus. „No, tak mě vyzkoušej,“ vybídl ho moderátor. Probrali spolu všechny Bolkovy děti. „Já si je aspoň připomenu,“ pobavil se Bolek. „Je známo, že ženy si vybírají nás, muže. Jak se ke mně blíží zachovatelka té biologické kontinuity, tak to cítím… Dlouho jsem se považoval za otce ambulantního. Že přijíždím, když je potřeba… Když vidím ty malé a pozoruji ty budoucí dospělé, když vidím ty sourozence, jak se spojují a pak hádají, to je nádherný,“ přiznal host. Popsal, že na jeho farmě probíhají také pravidelné porady. „Když mi řeknou, že není seno, tak jim řeknu, aby s tím něco udělali,“ popsal svou roli v rámci farmy pan Polívka.

 

„Jsme taky první brněnské divadlo, které má pražskou filiálku,“ pochlubil se moderátorovi Bolek. Moderátor chtěl vědět, co si Bolek Polívka myslí o vývoji naší země. „Mám radost, když se třeba podívám, jaké jsou Vizovice dnes, po 20 letech. Ale někdy mám pocit, že idea tohoto státu je bohatý stát a chudý občan….“ zamyslel se Bolek. „Lidi se mě ptali, proč nedělám pouliční divadlo… No proto, že nemám rád, když mi jede přes jeviště tramvaj,“ vysvětlil pan Polívka. Vrátili se ještě k Bolkovým dětem. „Podařilo se mi z nich vychovat normální alkoholiky. To jsou ti, kteří jen pijí a neberou drogy a nic takového,“ pochlubil se pyšně Bolek. Probrali spolu současný životní styl a mj. zákazy kouření v hospodě. „Do hospody se chodí chlastat a kouřit…“ nadhodil rozhořčeně moderátor. „Když mi někdo v mojí hospodě řekne, že se tady nesmí kouřit, tak musí pěkně rychle vykouřit,“ řekl Bolek. „Já znám lidi, kteří jsou nekuřáci a jsou taky třeba cítit… Tak uděláme v hospodách prostory pro smraďochy, kde se bude moct chlastat a kouřit,“ navrhl moderátor.

 
Moderátor pak přivítal beachvolejbalistky Kristýnu Kolocovou a Markétu Slukovou. „Bolku, to je zajímavý sport, to je volejbal na pláži…“ představil moderátor reprezentantky. Probrali spolu jejich přezdívky: Kiki a Maki. „My jsme dříve hrály šestkový volejbal, pak nás k tomu beach volejbalu přivedl náš tehdejší trenér,“ vysvětlila Markéta. „Jaké to je, když se přijede na olympiádu? To máte v ruce nějaký papír…?“ zajímal se moderátor. „Říká se tomu akreditace,“ poučila ho Kristýna. Popsaly, že ubytování bylo jakž takž, že v olympijské vesnici bylo celkem 133 Čechů. „Slyšel jsem, že sháníte sponzora… Kolik tak asi potřebujete?“ zajímal se moderátor. „My potřebujeme peníze hlavně na cestování, abychom jezdily na turnaje… Do Číny, do Brazílie,“ popsala Markéta. „Vy nedostáváte žádnou státní podporu, že reprezentujete stát?“ zajímal se moderátor. Moderátor se zajímal i o trenéra, díky kterému sportovkyně postoupily na světovém žebříčku.

 

„On je váš partner, ne?“ obrátil se moderátor na Markétu. „Není to delikátní? Není to tak, že jste upřednostňovaná?“ rýpnul si moderátor. „Nevadí vám to někdy, že trenér je přítel vaší kolegyně?“ obrátil se na Kristýnu. Kristýna se ohradila, že rozhodně ne. Probrali spolu, v jakém oděvu by moderátor mohl nastoupit na beach volejbal. „Mohl bych na beach v ,adamkách'?“ rozesmál moderátor publikum. Moderátor se u jedné fotografie ze zápasu vyptával, co znamená prstová signalizace mezi hráčkami. Když to probrali, moderátor navrhnul, že by si všichni mohli spolu s Bolkem pinknout. Po hře zajímalo moderátora, co teď děvčata plánují. „Teď máme volno,“ odpověděla Markéta a moderátor se rozloučil s tím, že jim s Bolkem budou držet palce.

 
Moderátor nakonec představil šestiletého Kryštofa Vaňka, který je v současné době nejmladší fotograf v Česku. „Má spoustu prací, které má s sebou a které má také na webu,“ představil malého fotografa moderátor. Zajímalo ho, jak se na to přišlo, že je Kryštof nadaný fotograf. Když se Kryštof neměl k vyprávění, moderátor odvyprávěl, jak byl Kryštof na dovolené s rodiči v Irsku, dali mu prý podržet fotoaparát a Kryštof náhodou fotil a vyšly povedené fotografie… „Kryštofe, mohl bys mě vyfotit?“ navrhnul moderátor. Pak ho vybídl, aby vyfotil i pana Polívku a Kiki a Maki. „Co bys chtěl ještě vyfotit?“ zeptal se moderátor Kryštofa. „Všechno… co se mi bude líbit,“ vysvětlil Kryštof. Ujistil pak moderátora, že ho také ještě někdy vyfotí a na několika pózách mu předvedl, jak by ho chtěl fotit…

reklama