Kriminálka Zločiny nad Seinou bude řešit vraždu vysokoškolského profesora

Paříž - na povrch sladká, ve skutečnosti plná vražd  Foto: Paříž - na povrch sladká, ve skutečnosti plná vražd Foto: All

Jean Reno bude mít plné ruce práce s pěkně ošemetným případem. Mrtvý, jehož smrt se bude snažit vyřešit, totiž zdaleka nebyl tak bezúhonný, jak by profesor na univerzitě měl být. Na další díl francouzské kriminálky Zločiny nad Seinou se podívejte v úterý ve 21.30 na Primě.

Před budovou Opery je zavražděn muž silnou dávkou jedu přímo do krku a umírá v křečích během několika minut. Mrtvým je profesor Sittler, o němž se proslýchá, že jeho aktivity na univerzitě nebyly vůbec standartní. V rámci své bisexuální orientace prý dokonce spal se svými studentky a studentkami výměnou za dobré známky.

Než se však Jo dostane vrahovi na stopu, objevuje se jeho další oběť – profesorova milenka, která je zavražděná stejným způsobem jako její partner. Komisař St-Clair nachází potenciálního viníka, věčného studentka Jacquese. Motivem měla být jeho neschopnost napsat svou dizertační práci. Nakonec ale vychází najevo, že vinen není on, ale jeho přítelkyně. Jak to ale prokázat? Jo se, jako již mnohokrát předtím, opět uchýlí k malé lsti.

Povede se mu zločince převést? Uvidíte na Primě v úterý ve 21.30 v dalším díle krimiseriálu Zločiny nad Seinou.

 

reklama