Která z krásek se stane Českou Miss 2015? Dozvíte se v sobotu večer!

Finalistkám to v šatech Dominiky a Jaroslavy Sedláčkových neuvěřitelně slušelo Foto: Finalistkám to v šatech Dominiky a Jaroslavy Sedláčkových neuvěřitelně slušeloFoto: Lukáš Navara/Česká Miss

Finále jedenáctého ročníku jediné národní soutěže krásy Česká Miss je tu. Která z deseti finalistek se stane následnicí současné miss Gabriely Frankové a stane se novou královnou krásy? Vyvrcholení České Miss 2015 sledujte v sobotu večer na Primě!

Finále soutěže Česká Miss 2015 proběhne ve Fóru Karlín, přičemž hlavní ceremoniál začne ve 20:15. Prima bude samozřejmě u toho, přesně ve čtvrt na devět můžete začít sledovat přímý přenos.

Českou Miss 2015 vybere v přímém přenosu odborná porota. Zato dívky, které se stanou Českou Miss World 2015 a Českou Miss Earth 2015, můžete vybrat i vy sami. Dát hlas své favoritce máte šanci formou SMS nebo na internetu na stránkách České Miss 2015, a to až do finálového večera do zhruba 22:20 hodin.

Všechny jsou krásné, každá je jiná, každá výjimečná. Vyhrát ale může jen jedna! Která dívka je vaší favoritkou? Nezapomeňte jí dát hlas a pomoci jí k úspěchu.

Prohlédněte si ještě jednou všechny finalistky:

1. Kateřina Balušková

2. Andrea Kalousová

3. Leona Hlavová

4. Kateřina Krobová

5. Nikol Švantnerová

6. Jelizaveta Černěcká

7. Marie Kumberová

8. Karolína Humečková

9. Karolína Mališová

10. Martina Karkošová


 

reklama