Lucie Bílá v podání Pityho nezaujala, Ladylicious a polykač živých rybiček ano!

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT, Stevie Starr Foto: ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT, Stevie StarrFoto: All

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT přinese i ve svém pátém pokračování v neděli večer pořádnou porci zábavy. Na co se můžete těšit?

Uvidíte mimo jiné travesti show, ve které se soutěžící bude snažit napodobit Lucii Bílou, taneční skupinu, o které Jaro Slávik prohlásí, že je lepší než Pastels, a závěr bude patřit Stevie Starrovi s jeho neuvěřitelnými kousky!

 

Nejdříve se představí travesti showman Pity, aby ve svém vystoupení ztvárnil porotkyni Lucii Bílou. Jeho outfit sice vykouzlí úsměv na zpěvaččině tváři, s imitací je to však horší. Nejdou mu její pohyby, nezná její gesta, a tak mu Lucie nakonec doporučí, aby radši imitoval někoho jiného.

 

Skupiny Pyroterra a Chebejet znají diváci i porota z loňského ročníku ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT. Jejich sloučením vznikla formace Elements, která zaujme svojí ohnivou show s akrobatickými prvky.

 

Na varietní kouzelníky začíná být porota trochu alergická. Zvláště když předvádějí okoukaná čísla. „Vaše největší kouzlo je stroj času. Přenesl jste nás do roku 1973, do pořadu Televarieté,” hodnotí Jaro sarkasticky poněkud zastaralé vystoupení. Následně ho podpoří i Martin Dejdar. Vystoupí na pódium a začne kouzelníka parodovat. Levitující stolek? Pro Martina žádný problém!

 

Ze sedadel však všechny zvedne dívčí skupina Ladylicious. Porota jásá a publikum v divadle se dostává do varu. Při hodnocení pak skupině vystřihne Jaro Slávik poklonu: „Pastels miluji, ale na vás zdaleka nemají! Ať je váš choreograf kdokoli, je to génius!”

 

Vyskákat na kole na více než dvoumetrovou konstrukci z palet není jen tak. Že to ovšem možné je, nás přesvědčí duo Trialshow. A nejen to. Na kole předvedou kousky, při kterých tuhne krev v žilách.

 

Závěr bude patřit Stevie Starrovi. Muži, který o sobě prohlašuje, že je “regurgitator”. Co tím přesně myslí, se můžeme jen dohadovat. Faktem ovšem je, že nad tím, co předvádí, zůstává rozum stát. Polyká a vyvrhuje předměty. Například mince, kulečníkovou kouli nebo dokonce i živou akvarijní rybičku. Nejde však o pouhé polykání. Pečlivě připravený scénář a bavičské nadání dělá z jeho vystoupení show, která diváky baví.

 

Pátý díl největší talentové show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT uvidíte v neděli 2. října od 20.00 na Primě.

reklama