Malá rodinka ve stoletém domě

JSSS 5 (7) Foto: JSSS 5 (7)Foto: All

V příštím díle oblíbeného pořadu o bydlení Jak se staví sen se můžete těšit na kompletní proměnu provizorní kuchyně a přilehlého dětského pokojíčku pro dvě malé děti ve starém rozestavěném domku v Praze.

V příštím díle oblíbeného pořadu o bydlení Jak se staví sen se můžete těšit na kompletní proměnu provizorní kuchyně a přilehlého dětského pokojíčku pro dvě malé děti ve starém rozestavěném domku v Praze. Ten rekonstruuje pomocí vlastních sil Jan Halamka, společně se svou partnerkou Hanou Pešovou a jejími malými dětmi. Veškeré úspory vložil mladý pár do domu, šetří se tedy opravdu na všem, a tak zde najdeme např. zimní zahradu ze skel od coca-coly…  

 

Navíc je Jan tak trochu kutil jako z pohádky „A je to“ a designéři Tomáš Marx a Anička Lacová se občas budou pořádně chytat za hlavu kvůli jeho přístupu k bezpečnosti práce. Jak se nakonec podaří udělat kuchyň pro mladou rodinu a jak se dá stylově zařídit pokojík pro holčičku a kluka zároveň se dozvíte již příští týden, a to hned v pondělí 5. října ve 21.20  na Primě!

reklama