Manželská nevěra? Někdy bolí, někdy ne!

Manžel, nebo milenec? Foto: Manžel, nebo milenec?Foto: All

Dva kamarádi na život a na smrt, společné podnikání, spokojený soukromý život. Možná bychom si to takhle přáli všichni. Ale jen do doby, než jeden z nás chytí toho druhého při nevěře. Nalaďte se na hvězdně obsazenou komedii Manžel, nebo milenec? u nás na Primě dnes ve 22:00!

Ronny (Vince Vaughn) a Nick (Kevin James) jsou přáteli od studií na vysoké škole. Jeden bez druhého nemůže dát ránu, a tak si založí společné a velmi úspěšné podnikání. Vyvíjejí automobilové motory. Výborně se doplňují – Rony je skvělým obchodníkem, Nick zase oplývá myslí génia se spoustou realizovatelných zlepšováků. Daří se jim i v osobní rovině. Ronny se chystá do chomoutu s Beth (Jennifer Connellyová) a Nickovi se poštěstilo vzít si za manželku krásnou Genevu (Winona Ryder).

Jednoho dne ale poklidné kruhy na hladině jejich přátelství rozvlní nevěra. Ronny přistihne Genevu s neznámým svalovcem (Channing Tatum) a neví, jak si s rozpačitou skutečností poradit. Má to kamarádovi říct? Vždyť by mu strašně ublížil! A tak se rozhodne pro zcela jiné řešení. Začne Genevu a jejího milence krutě pronásledovat. Strne tím řetězec legračních trapasů a nedorozumění, které mohou ve výsledku ublížit jen jemu samému.

Přátelé i ve skutečnosti

Vince Vaughn a Kevin Jones si natáčení opravdu užili. Oba jsou nadšenými hokejovými fanoušky a právě hokejové prostředí dodává filmovému přátelství tu správnou atmosféru. Hokej vybral režisér Ron Howard záměrně. „Který kluk si nepřeje být hokejistou? A když se jím nestane, aspoň fandí, co může. Kluci dávno odrostlí školním půtkám se na zápasech scházejí pravidelně až do stáří. Kdo si nikdy nezařval na hokeji, jako kdyby nežil!“

Kde se filmaři spletli

  • Rony se porve a má taková zranění, která by byla vidět ještě týdny po incidentu. V tomhle filmu ale zmizí takřka do druhého dne.
  • Na hokejovém stadionu Rony následuje Genevu do baru. Na televizní obrazovce má probíhat stejný zápas jako na ledě v hale, ale hokejisté Chicago Blackhawks mají úplně jiné dresy.
  • Elektrický motor sice teplo nevydává, v tomhle filmu ale ano. Sledujte teploměr Ronnyho vozu Charger a zasmějete se.

Nezapomeňte si dopřát komedii Manžel, nebo milenec? u nás na Primě dnes ve 22:00!

 

 

 

 

 

 

reklama