Marek Singer se stane členem vedení MTG

Management - Marek Singer new Foto: Management - Marek Singer newFoto: All

Spoluvlastník FTV Prima, skupina Modern Times Group (MTG), opět oceňuje úspěch skupiny Prima. Stávající generální ředitel FTV Prima Marek Singer se k 1. lednu 2013 stane výkonným viceprezidentem MTG zodpovědným za vysílací operace skupiny MTG v rámci střední Evropy.

Po téměř pětiletém vedení FTV Prima, kterou z jedné stanice Prima rozšířil do televizní skupiny, do níž patří televizní stanice Prima family, Prima COOL, Prima love i on-line služba PrimaPLAY, získává Marek Singer (44), stávající generální ředitel FTV Prima, další pracovní příležitost v rámci MTG, jednoho z největších evropských vysilatelů.

 

Své nové pozice se Marek Singer ujme 1. ledna 2013. Jeho zodpovědností bude řízení veškerých operací MTG v rámci volně šířených televizních stanic v Estonsku, Litvě, Lotyšsku, Bulharsku, Maďarsku a České republice stejně jako placených televizních služeb a rádií v Pobaltí. Úkolem nového výkonného viceprezidenta je nadále upevňovat a zlepšovat pozice na zmiňovaných trzích a rozvíjet v regionu další aktivity MTG.

 

FTV Prima ovšem M. Singer neopouští. Také k 1. lednu 2013 se stane předsedou jejího představenstva a bude tak nadále přímo dohlížet na další vývoj i podobu vysílání všech současných i plánovaných televizních stanic skupiny Prima. Jako generální ředitel FTV Prima bude Marek Singer působit až do okamžiku, než po něm tuto roli převezme jeho nástupce. Ten již byl vybrán, jeho jméno zanedlouho oznámíme.

reklama