Markéta Plánková odnesla natáčení Mordparty pořádnými modřinami

Mordparta - Markéta Plánková si odnesla pořádné modřiny Foto: Mordparta - Markéta Plánková si odnesla pořádné modřinyFoto: archiv Prima

Natáčení krimi seriálu není žádný med, o tom se na vlastní kůži přesvedčila herečka Markéta Plánková, jež ztvárňuje vyšetřovatelku Naďu v Mordpartě. Naďu unesl psychopatický vrah, kterému byla Mordparta na stopě delší dobu a natáčení rozhodně nebylo jednoduché.

Sledovat nový seriál Mordparta můžete i na PrimaPlay.

Herečka Markéta Plánková je v Mordpartě za bývalou právničku. V roli vyšetřovatelky Nadi se v šestém díle Mordparty dostala přímo na stůl šíleného vraha. Ten si ji naservíroval s roubíkem v puse a spoutanou do kozelce. Sama přiznává, že natáčení scény pro ni bylo nejděsivější a ještě nic podobného v životě nezažila. Dokonce si odnesla velké šrámy na těle.

Před smrtí má trpět choutkami perverzního vraha. Když popisuje přípravy záběrů, má husí kůži ještě teď.

„Unesli mě a chtěli mučit svázanou. Byla jsem zavázaná tak, že čím víc jsem se z toho snažila dostat, tím víc se mi smyčka kolem krku utahovala. Hodili mě na studenou podlahu, ruce mi dali za záda a k tomu přivázali nohy, roubík do pusy… Ta scéna trvala deset minut, ale než se všechno připravilo, ležela jsem tam s tím roubíkem asi půl hodiny. Chtělo se mi zvracet. Nakonec jsme to točili asi šestkrát a bylo to dost nepříjemné,“ říká Plánková.

Byla spoutaná do kozelce  Foto: Byla spoutaná do kozelce Foto: archiv Prima

Kvůli natáčení se podřídíte čemukoliv

Důkazem toho je obří modřina, která jí zbyla na levé straně krku.

„Je to natáčení, tak se podřídíte tomu, co napíše scénárista, papír snese všechno. Ale pak je to třeba horší, když vás někdo škrtí, tak si to trošku odnesete i domů,“ říká Plánková s tím, že povolit provaz nechtěla: „Bylo by to vidět, kdyby ten provaz byl volný a působilo by to možná i komicky. Udělali jsme to reálně a tím pádem mám otlačený krk ruce, skřípnuté nohy, ale jinak dobrý“.

Ani v sedmém, předposledním díle Mordparty nebude mít vyšetřovatelka Naďa na růžích ustálo, i tak bude muset řešit vlastní manželství, které začíná ohrožovat i její práci na policii.

Mordpartu uvidíte tuto neděli ve 20.15 na Primě.

Co dalšího uvidíte v neděli ve 20.15?


Poznejte zebrubně všechny seriálové postavy:

Jiří Bartoška  představuje vyšetřovatele Colomba, Vojta Kotek vyšetřovatele Káju, Markéta Plánková vyšetřovatelku Naďu, Pavel Batěk ztvární vyšetřovatele PavlaJiří Bábek šéfa oddělení Milana.

Článek

Mordparta - Vojta Kotek a Jiří Bartoška v roli vyšetřovatelů Foto:

Co můžete od nového krimi seriálu Mordparta čekat? Kvalitu. Podívejte se na upoutávky

28. srpna v neděli na Primě poznáte nové lidské a profesní příběhy ukryté v policejním oddělení Mordparta. Osmidílný seriál Mordparta ukáže stejnou měrou kriminální...

Článek

Mordparta Foto:

Mordparta vás dostane! Přežijete?

Hvězdné obsazení, milostné pletky a brutální zločin. Nový kriminální seriál Mordparta začíná TV Prima vysílat už v neděli 28. srpna. První díl se jmenuje Nevěsta. Přijdete...


–––

reklama