Martin Dejdar chystá ještě větší „vylomeniny“!

Martin Dejdar před "Prima" stěnou Foto: Martin Dejdar před "Prima" stěnouFoto: FTV Prima

Skvělý moderátor Martin Dejdar je na roztrhání! Kromě veleúspěšných Vylomenin bude mít na Prima family ještě další, zbrusu nový zábavný pořad!

A protože natáčení tří projektů je časově hodně náročné, v show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT plánované na podzim ho neuvidíme.

„Talent mě hodně bavil, perfektně jsem si ho jako porotce užil. Měli jsme s Jarem a Luckou super partu. Nezvládl bych ale dělat tři náročné projekty najednou,“ dodal Martin Dejdar. Přiznal, že se mu po Talentu trochu stýská, nicméně na svůj nový zábavný pořad se moc těší! V takových se totiž pohybuje jako ryba ve vodě...

„Můžu prozradit jen to, že s Vylomeninami má tento nový projekt společnou skrytou kameru a také zábavu. Jen bych upozornil, že známé osobnosti by si měly dávat pozor anebo si na mě udělat čas. Nebudou nikde v bezpečí. A připraveni by měli být i diváci. Mají se na co těšit,“ mlžil moderátor s informacemi ohledně jeho nového pořadu, který Prima family chystá vysílat už na podzim.

Podívejte se, co nám Martin Dejdar řekl na dnešním setkání s novináři:

Martina také čeká v nejbližších měsících natáčení další řady divácky úspěšných Vylomenin! „Vím jedno. S mojí manželkou bych do toho jako účinkující u stolečku rozhodně nešel. Vadila by jí kamera, ona by to nedala a já bych jí to také nemohl udělat. Ovšem kolegu či kamaráda bych si klidně nějakou pořádnou vylomeninou povodil,“ představuje si sám sebe s neviditelným sluchátkem Dejdar.

reklama