Mel Gibson pátrá po vrahovi Na hraně temnoty

Na hraně temnoty1  - Obrázek 1 Foto: Na hraně temnoty1 - Obrázek 1Foto: All

„Jsem chlap, který nemá, co ztratit!“ Řekne detektiv Thomas Craven v podání jako vždy výborného Mela Gibsona. A každému je jasné, že tohohle chlapa, který má život vepsaný ve tváři, čeká už jenom pořádně temná budoucnost.

Nenechte si ujít v neděli 24. 3. ve 22.30 na Prima family! Temná detektivka s akčními scénami, kde jde od začátku až do konce o život.

Detektiva Thomase Cravena navštíví jeho dospívající dcera Emma. Udělá se jí ale strašně špatně, a tak se otec rozhodne, že ji odveze do nemocnice. Ale když nastupují do auta, neznámý střelec vypálí několik ran. Emma svému otci umírá v náručí. Detektiv si myslí, že kulky patřily jemu. Jenže je polda a nedá mu moc práce, aby zjistil, že zabiják šel po jeho dceři.

Emma byla aktivistka. A ve firmě, kde pracovala, odhalila velmi nebezpečné tajemství. Proto musela zemřít… Jenže jakmile kryje podobné zločiny vláda a bohaté korporace mají tichý souhlas uklidit své protivníky z cesty, je jasné, že pátrání po pravdě zavede Mela Gibsona opravdu až na samou hranu temnoty. Mel Gibson měl sice od posledního filmu pětiletou pauzu, ale na jeho výkonu v dnešním filmu Na hraně temnoty to není absolutně znát.

Co vás bude bavit

- Napětí a postupné detektivní rozkrývání pravdy

- Charismatický Mel Gibson. Jestli jste fanoušci všech jeho trháků - od Smrtonosné zbraně, přes Statečné srdce až po romantickou komedii Po čem ženy touží.

- Americké filmy, v nichž „obyčejný“ pěšák bojuje proti obří korporaci, která je navíc zavlečená do nekalých zločinů, má vždycky zvláštní kouzlo protestsongu

Propracovaný detektivní thriller byl původně uveden v Británii jako televizní minisérie. Teprve po jejím úspěchu se tvůrci v čele s režisérem Martinem Campbellem rozhodli natočit příběh i jako celovečerní film.

 

 

reklama