Milujete Rizzoli a Isles? Pak pro vás máme hru na motivy tohoto seriálu

Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně Foto: Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevněFoto: All

Proč by jenom děti měly mít pyžámka, aktovky a hry podle svých oblíbených hrdinů, jako je Spider-Man nebo Zvonilka. I dospělí si chtějí hrát. Třeba na detektivky Rizzoli a Isles. A až si pohrajete, nenechte si seriál ujít na Primě. Ve čtvrtek ve 22.35.

Jak jsme už psali v úterý, i seriály pro dospělé generují hry. Existuje hromada her podle kultovního South Parku, podle seriálu Útěk z vězení nebo klasické detektivní série To je vražda.

A tak nemohli zůstat stranou ani neohrožené Jane Rizzoli a Maura Isles.

Fígly soudní patologie

Policistka Jane Rizzoli a patoložka Maura Isles tak mají své vlastní virtuální dobrodružství. A to hned dvojí. Na Let´s play video se na první z nich – Rizzoli & Isles Masterpiece Walktrough Alone můžete podívat TADY

A ukázku z „dvojky“ Rizzoli & Isles 2 The Boston Butcher Walktrough je k zhlédnutí též TADY.

V kůži agenta FBI

Odkrývat zločince můžete i po boku Aarona Hotchnera z Myšlenek zločince, kteří na Primě běží vždy v úterý ve 22.15.

Článek

Vynikající Paddy Considine (vlevo)

Film na pátek: Druhý díl trilogie Vraždy v Yorkshiru

Noční můra severozápadní Anglie pokračuje. Yorkshirský rozparovač zvyšuje skóre. Na svědomí má třináctou oběť. A policie je zkorumpovaná a bezmocná. Trvá to už desetiletí, ...

 

Celé tři roky si fanoušci seriálu Myšlenky zločince počkali na stejnojmennou videohru. První zmínka se objevila už v roce 2009, konečná verze však vyšla až v dubnu 2012. O co tady běží? Jako člen(ka) elitního týmu musíte pochytat nejnebezpečnější zločince v zemi.

A činíte to tak, že jako hráč(ka) zkoumáte místa trestných činů, zajišťujete klíčové důkazy a kousek po kousku skládáte střípky obrázku hledaných zloduchů. Na výběr máte ze dvou kriminálních epizod, které probíhají v Austinu a Seattlu. A musíte dělat vše pro co nejrychlejší vyřešení případu. Protože čas v této hře nejsou jen peníze, ale i možnost zachránit co nejvíc lidských životů. Pokud vás hra láká, mrkněte třeba sem. Nebo na fanouškovskou stránku na Facebooku.

Zaujal vás některý z bonusových bonbonků nebo zůstáváte věrni televizní obrazovce? Ať tak či tak, na seriálové dobrodružství s Jane Rizzoli a Maurou Isles vypravte už ve čtvrtek ve 22.35 na Primě.

Článek

Místo činu

Na Místě činu se v pátek odehraje opět vražda!

Klaus Gerlitz je unesen. U muže s jeho postavením (a financemi) je jasné, že budou únosci požadovat výkupné. Celý případ je ale poněkud zamotaný. Dohlédnout na jeho ...

 

reklama