Místo činu bude tentokrát ve starých solných dolech

Místo činu Foto: Místo činuFoto: All

Místo činu je zpět! Na stopě hannoverského zločinu je tentokrát opět neohrožená komisařka Charlotte Lindholm. Podaří se jí odhalit pravdu o podivných vraždách ve starém solném dole? Na Místo činu: Slaná smrt se podívejte v pátek ve 20.15 na Prima family.

I když její malý synek stále nemá místo v jeslích, vyráží vrchní kriminální komisařka Charlotte Lindholm neohroženě řešit další případ. Ve starém solném dolu v Dannenbergu je nalezeno tělo neznámého muže. Nikdo neví, o koho se jedná a kde se vlastně v dávno zavřeném dole mrtvola objevila. I nad samotným dolem se vznáší soumrak – v blízké budoucnosti má být využit jako skladiště jaderného odpadu. S nelibostí to nesou nejen místní, ale i protijaderní aktivisté.

Celé vyšetřování ještě ztěžuje, že hornina obsahující sůl vytáhla z těla veškeré tekutiny a tělo tak bylo v podstatě mumifikováno. Nelze tak ani příliš konkrétně odhadnout, kdy muž zemřel. Dle nalezených dokladů se jedná o Svena Gutzkowa, půl roku pohřešovaného bezpečáka z dolu. Je snad z jeho smrti vinen důlní geolog Sandmann, s nímž se Gutzkow před svým zmizením pohádal? Nebo má v jeho vraždě prsty někdo na mnohem vyšší pozici?

Na Místo činu: Slaná smrt se podívejte v pátek ve 20.15 na Prima family.

 

reklama