Místo činu: Na Primě budou vražedným nástrojem müsli tyčinky

Místo činu Foto: Místo činuFoto: All

Vrah si tentokrát komisařku Charlotte Lindholm povolal na místo činu sám, smrti už však zabránit nedokázala. Povede se jí alespoň odhalit totožnost mordýře? V pátek ve 20.15 sledujte na Primě další kriminálku Místo činu, nyní s podtitulem Slunce a stín.

Záhadná obálka adresovaná Charlotte skrývá pouze stručné sdělení: „Přijeďte rychle, jinak vražda“, proteinovou tyčinku Forte a pohlednici z Nordersiel. Komisařka se proto do městečka ihned vypravuje. Mezitím však tyčinku pošle na chemický rozbor, z něhož vyplyne, že je otrávena prostředkem využívaným v loďařství. Vražedný nástroj je tedy na světě.

Když však přijede do Nordersiel, je jasné, že je tu až příliš pozdě. Majitel lodi Wolfgang Surdrup je otráven a stín podezření padá na jeho kolegu a spolumajitele lodi Rolanda. Právě na něj otrávený podal žalobu kvůli penězům. A jak zjišťují lékaři, zdrojem otravy je tyčinka Forte. Jak se ale mohla dostat Wolfgangovi do žaludku, když si jako alergik vše, co pozře, neustále hlídá?

V průběhu vyšetřování vychází ale najevo, že terčem nejspíš nebyl Wolfgang, ale Roland, který je všude známý tím, že tyčinky Forte konzumuje ve velkém. Proč by se jej ale někdo snažil zavraždit? A kdo poslal záhadný dopis komisařce Charlotte, aby přijela do Nordersiel?

Sledujte v pátek ve 20.15 na Primě kriminálku Místo činu: Slunce a stín.

 

reklama