Místo činu: Ztracená vzpomínka odhalí spletenec vražd

Místo činu: Ztracená vzpomínka Foto: Místo činu: Ztracená vzpomínkaFoto: All

Charlotte Lindholmová se tentokrát málem stává obětí trestného činu! Na služební cestě má autonehodu a na nějakou dobu upadá do bezvědomí. Začíná mít ale pocit, že právě v té době se cosi událo... Na Místo činu: Ztracená vzpomínka se podívejte v pátek ve 20.15 na Prima family.

Než aby na silnici srazila chlapce s mužem, Charlotte cestou ze služební cesty raději strhne volant a její auto končí ve stromě. V bezvědomí ji převážejí do blízké nemocnice, kde zjišťuje, že neví, co se s ní dělo uplynulých deset hodin. A přitom má neodbytný pocit, že zrovna během těch deseti hodin se stalo něco pro ni velmi důležitého. Zaboha si však nemůže vzpomenout co.

11 rytířů princezny Ivety: Kdo nejvíc zdecimoval Bartošovou?

Rozhodne se proto zůstat ve vesnici Volsum, kde se neštěstí stalo, a pátrat po příčině své nehody. Jaké je její překvapení, když jí místní lidé sdělí, že je velmi podobná ženě, která byla zabita na stejném místě, kde Charlotte havarovala. Má snad co do činění s nadpřirozenými silami?

Kdepak, tyhle síly jsou až příliš přízemní a lidské. Díky tomu, že se Charlotte odmítá svých stop vzdát jako dobře cvičený policejní pes, daří se jí rozplétat motivy nikoliv jedné, ale hned několika vražd. Začíná to ale vypadat, že se zde neřeší jen případ vražd minulých, ale že jde o život jí i jejímu synu Davidovi.

Na kriminálku Místo činu: Ztracená vzpomínka se podívejte v pátek ve 20.15 na Prima family.

 

reklama