Mít kondom Jardy Jágra, to by bylo terno!

Vylomeniny Foto: VylomeninyFoto: All

Jarda Jágr opět boduje ve Vylomeninách. Tentokráte ovšem v trošku jiné disciplíně, než jsme doposud byli zvyklí. Inu, každý se musí nějak vyvíjet. Na sestřih se můžete kouknout už teď a tady, na další díl Vylomenin na Prima family v pondělí ve 22.20.

Radmila má pro kámošku fakt velmi, velmi osobní dárek, který pro ni opravdu hodně znamená. Jeden by čekal, že to bude třeba nějaký šperk či jiná cennost. Ale ouha! Radmila se vrhla na poměrně hodně netradičního koníčka a chce po kamarádce, aby ho s ní sdílela.

A co se že tedy jedná? Radmila začala sbírat kondomy celebrit. Ano, hádáte správě, použité. Dárek pro kamarádku byl jeden z jejích nejlepších úlovků, guru českého diska Michala Davida. Když už se jí podařilo sehnat dva, podělí se. Není přece žádný krkoun!

Kamarádce se nápad docela zalíbil. A koho by tedy holky chtěly ulovit? No přece Jardu Jágra! Radmile se ale naskýtá jiná příležitost, které nemůže nevyužít – v baru se zničehonic objeví Elvis (sice jeho dvojník, ale z toho se nestřílí, ne?). Jen to asi nezvládne sama. Co myslíte, bude jí kamarádka při „lovu“ krýt záda?

To zjistíte v pondělí ve 22. 20 na Prima family v dalším díle Vylomenin.

Zatím se ale podívejte na malou ochutnávku:

 

reklama