Mobilní zpravodajské studio se divákům líbí

Prima jede... za vámi - Brno - Obrázek 10 Foto: Prima jede... za vámi - Brno - Obrázek 10Foto: FTV Prima

Bleskový průzkum agentury STEM/MARK, který si TV Prima nechala zpracovat k projektu mobilního zpravodajství, přinesl velmi pozitivní výsledky. Unikátní mobilní studio Zpráv FTV Prima se líbí 75 % diváků.

Pravidelní diváci uvádějí, že se jim nápad s mobilním zpravodajstvím líbí velmi (47 %), další jsou s unikátní roadshow spíše spokojení (28 %). Lidé v průzkumu oceňují především profesionalitu moderátorů, atmosféru v místě konání akce a celkový nápad se zakotvením studia přímo v centru, tedy na náměstí. Diváci také pozitivně hodnotí, že se mobilní Zprávy FTV značně liší od konkurence a zpestřují vysílání, aniž by klesala důvěryhodnost zpráv.

Mobilní Zprávy FTV Prima se vysílají v soboty a neděle od 9. srpna. První zastávkou byl Mikulov, dále Pardubice a Brno. Nyní se unikátní studio postupně přemístí do Hradce Králové, Ostravy, Karlových Varů, Olomouce, Plzně, Liberce a Jihlavy. Pětina všech dotázaných by podobné vysílání ráda viděla častěji, více než polovina všech dotázaných pak doplňuje, že jsou pro ně zajímavé obě varianty, tedy jak Zprávy mobilní, tak ty klasické, vysílané ze studia.

Průzkumu agentury STEM/MARK pro TV Prima se účastnilo 523 respondentů a proběhl v termínu 17.–18. srpna 2014 na území ČR.

Vše o mobilním studiu najdete zde

reklama