Moderátor Zpráv FTV Prima Karel Voříšek napsal knihu, lidem pomáhá zvýšit sebevědomí

Karel Voříšek vydává knížku2 Foto: Karel Voříšek vydává knížku2Foto: All

Moderátor Zpráv FTV Prima Karel Voříšek vydává společně s marketingovou expertkou Jitkou Vysekalovou novou knihu. V titulu Jak být přesvědčivý a neztratit se v davu společně radí, jak najít cestu sám k sobě. O knize promluví ve čtvrteční Limuzíně s Mírou Hejdou.

“Ve své podstatě je to velmi jednoduché. Vidím to na kurzech, které vedu na téma Dokonalá rétorika a přesvědčivé vystupování. Všichni se chtějí zlepšit, ale vše je v tom, co je v nás. Nikdo nikdy nebude přesvědčivý do doby, než si udělá pořádek sám v sobě, než posílí vlastní sebevědomí a sebeúctu. A to chci lidi naučit. Nejdůležitější záchytný bod je ten, aby člověk zůstal sám sebou. Mnoho lidí se stylizuje do různých rolí a přitom působí směšně až trapně," uvedl moderátor Zpráv FTV Prima Karel Voříšek.

Karel Voříšek vydává knížku Foto: Karel Voříšek vydává knížkuFoto: All

 

V Limuzíně navíc ukázal, že vypadá stále štíhleji, což je způsobeno změnou stravování a absolutním odsunem jakýchkoliv pšeničných výrobků z jídelníčku. V luxusním voze navíc vynikly i Voříškovy barevné ponožky, na kterých v posledních letech ulítává. "Miluju masáž plosek. Tam jsou všechny reflexní body, které stimulují naše zdraví. Černé ponožky jsou nuda, zahalí chodidla do smutku, barevné ponožky vás spolehlivě přeladí na jinou veselejší vlnu."

 

reklama