Moje místo: Kudy možná, kudy ne

Moje místo (7) - Obrázek 3  Foto: Moje místo (7) - Obrázek 3 Foto: All

Uvidíte v sobotu 12.11. v 16:50: Sedmá epizoda opět všem zájemcům o novou práci naznačí, kde jsou jejich slabá a silná místa. A některým z nich ukáže, co by je čekalo, kdyby rezignovali na snahu o získání zaměstnání.

Třeba Zdeňkovi, který se dlouhodobě potýká s alkoholem. Produkce ho tedy vyšle na jeden den na záchytku, aby zde strávil pár hodin ve společnosti opilců. Renata dostane první reálnou nabídku zaměstnání -  asistentka nevidomé studentky. Tahle práce by ji asi bavila, jenže to má háček. Jako většina podobných pozic, tak i zde je finanční ocenění velmi nízké a s podobným platem by se Renata ze své obtížné situace nedostala…


Tomáš stále sní o práci, ve které by se odrážela jeho láska k muzice. Dostane tedy příležitost předvést, co umí. Projde si testem na moderátora v rockovém rádiu a brzy zjistí, že mít rád hudbu není zdaleka dostatečná kvalifikace pro podobné místo. Zato Eva zatím prochází všemi zkouškami téměř bravurně. Dnes si otestuje, jaké by to bylo, kdyby se vrhla do vlastního byznysu. V kostýmu bílé paní si na hradě Okoři zkusí prodávat vlastnoručně vyráběné panenky.

 

I Martin je v dlouhodobém tréninku. Jeho koučka se zejména snaží, aby si zvednul sebevědomí, dokázal si vážit vlastní práce a říci si o adekvátní ohodnocení. Tentokrát se podíváme, jak se jim společná práce daří. Ilona tuší, že nejspolehlivější cestou k novému zaměstnání je studium. Ale než ho dokončí, musí se něčím živit. Alespoň dočasně. A dobrou volbou mohou být v podobné situaci brigády. A proto se z ní na pár dní stane vedoucí na dětském táboře. Vyzkouší si mimo jiné i to, jaké je to být pro někoho vzorem.
 

Sedmou epizodu uvidíte v sobotu 12. listopadu v 16:50 na Primě

 

 

Další informace o pořadu najdete ZDE.

reklama