Moje místo: Pokusy a omyly?

Moje místo (6) - Obrázek 5  Foto: Moje místo (6) - Obrázek 5 Foto: All

Uvidíte v sobotu 5.11. v 16:50: Ve třetí epizodě si vybraná šestice uchazečů o nové zaměstnání poprvé vyzkouší nejrůznější obory a práce, které by jim podle jejich slov měli sedět, nebo naopak dostanou za úkol otestovat i méně příjemná povolání.

V šesté epizodě si zájemci o novou práci znovu prověří vlastní schopnosti. Vědí sice, že je vše jen na zkoušku, ale tyto testy jim mohou mnohé napovědět. O nich samotných i prostředí, které by jim mohlo či nemuselo vyhovovat.

 

Eva tak opět nakoukne do světa módy, ale tentokráte z pozice, která by jí měla lépe sedět – stane se švadlenou pro módní salon Beaty Rajské. Po naplněném snu v minulé epizodě musí tentokrát Martin projít spíše nepříjemnou zatěžkávací zkouškou. Na jeden den se z něj stane realitní makléř a bude muset ukázat, jestli je v něm alespoň kousek obchodníka. Jak jinak by také mohl prodat byt za 60 milionů.

 

Renata ale dostane ještě více „do těla“. Sociální práce s bezdomovci je ze strany produkce jasnou ukázkou toho, jak by mohla ona sama skončit. Ilona naváže na svou zkušenost z Cest domů a projde si tentokrát procedurou registrace a posouzení v castingové agentuře. Ale je to spíše pokračování snu, než reálná šance, jak se živit.

 

Hodně intenzivně na sobě začal pracovat i Zdeněk. Tentokrát se dozvíme, kde může být problém při hledání práce a vlastně i životního partnera. To vše vám může totiž pomoci řešit psychoterapeut. Tomáš zkusí další možnost, jak přijít k penězům. Sám si totiž vyrábí drobné šperky ze dřeva a nyní si otestuje, zda je to varianta, která by ho dlouhodobě mohla zabezpečit.

 

Co vše jim k jejich dnešním pokusům řeknou odborníci?  

 

 

Šestou epizodu uvidíte v sobotu 5. listopadu v 16:50 na Primě. 

 

 

Další informace o pořadu najdete ZDE.

reklama