Mrtvá prostitutka skončila v odpadcích. Kdo ji má na svědomí?

Charlotte Lindholmová se musí postavit dalšímu případu Foto: Charlotte Lindholmová se musí postavit dalšímu případuFoto: All

Tak tohle je opravdu nechutný případ, který zamává i ostřílenou kriminalistkou, jakou bezpochyby Charlotte Lindholmová je. Dívce bylo pouhých šestnáct let a její život někdo násilně ukončil. Na viníka ukáže komisařka v pátek ve 20.15, kdy Prima vysílá Místo činu: Holky na odpis.

Charlotte Lindholmovou povolávají do městské spalovny. Zaměstnanci zde objevili mrtvé tělo mladé dívky. Komisařka zjišťuje, že se nejedná o žádnou hloupou náhodu, ale chladnokrevně promyšlený tah.

Na večírku hannoverských prominentů jsou brutálně znásilněny dvě dívky z Běloruska. Obě jsou zároveň nuceny k prostituci. Sexuální útok jedna z dívek přežívá, druhá je však nalezena již mrtvá. Dívky byly do Německa převezeny ještě s osmi ostatními, jejichž osud je téměř totožný.

Komisařce Lindholmové je jasné, že prsty v tomto případu bude mít nechvalně proslulý mafián Koschnik. Nejen že se věnuje obchodu s bílým masem, ale vydírá také prokurátora Von Brauna, jehož Charlotte vidí jako dalšího možného viníka. Ten je však nalezen mrtev, měl prý spáchat sebevraždu.

Jak se ale věc stala ve skutečnosti a kdo může za smrt mladé dívky, to bude zjišťovat Charlotte v pátek ve 20.15 na Primě.

 

reklama