Mušketýři se vrací na obrazovky. Sedmý a osmý díl uvidíte v neděli!

Tři mušketýři - seriál BBC (2) Foto: Tři mušketýři - seriál BBC (2)Foto: archiv Prima

Po krátké pauze ve vysílání Třech mušketýrů způsobené programovými změnami podzimního schématu vysílání, uvidíte pokračování druhé řady. Na Tři mušketýry se můžete těšit tuto neděli ve 12. 40!

A co uvidíte v sedmém a osmém dílu Třech mušketýrů?

Sedmý díl bude na téma manželství. Králova sestřenice, princezna Louise (Perdita Weeks), je přepadena, když je za doprovodu Mušketýrů na své cestě z Matua do Švédska, aby stvrdila politické manželství výhodné pro Francii.

Mušketýři musí rychle zjistit, kdo manželství s ní naplánoval, aby ochránili jak jí, tak i spojenectví těchto dvou zemí. Ukáže se ale, že i ostatní důležité osobnosti královského dvora jsou v nebezpečí. Jak se bude vyvíjet dál vztah d´Artagnana a Constance, kteří si naposledy konečně padli do náručí? Máte se na co těšit!

Porthos najde svého otce

Tajemství, které se táhne celou druhou sérii Mušketýrů je konečně odhaleno. V osmém dílu Treville řekne Portohosovi kdo je jeho otec a tak Porthos odhalí pravdu o jeho rodinném původu a vyžaduje od svého nově nalezeného otce Marquise Belgarda (Liam Cunningham) odpovědi. Pozná také svou nevlastní sestru Eleanor (Emma Hamilton) a jejího manžela Levesqueho (Steven Cree).

Tři mušketýři - seriál BBC - Obrázek 1 Foto: Tři mušketýři - seriál BBC - Obrázek 1Foto: archiv Prima

Když se dozví více o své minulosti, pochybuje Porthos o svém místě ve skupině Mušketýrů. Jenže Mušketýři mají na jeho novou rodinu špatná podezření. A ukáže se, že zcela oprávněně. Zachrání totiž mladou dívku, kterou Levesque unesl, aby pro něj pracovala v nevěstinci. O tom Belgard očividně nic netuší a poprosí Porthose, aby nenáviděného zetě zabil.

Constance musí učinit rozhodnutí o její budoucnosti s d´Artagnanem poté, co jí doktor Lemay (Ed Stoppard) požádá o ruku.

Dva díly Třech mušketýrů uvidíte už tuto neděli ve 12.40!

Článek

Constance si zahraje Tamla Kari  Foto:

Pořádný trapas zažila seriálová kráska při castingu s d´Artagnanem! Oslintala ho!

Někdy se i nepříjemný trapas dokáže zvrhnout ve skvělou pracovní nabídku. O tom může povyprávět mladá herečka, která se během konkurzu setkala se svým budoucím britským...

Článek

Dobříš Foto:

Poznejte další české lokace ze Třech mušketýrů

Většina tří sérií Třech mušketýrů se natáčí v České republice, a tak diváci v každé epizodě mohou poznávat další a další místa, která stojí za to vidět.

 

 

Článek

Klášter Doksany (1. díl) Foto:

Poznejte české lokace z 1. a 2. dílu Tří mušketýrů

První dva díly britského seriálu Tři mušketýři už v pondělí od 20.15 proběhly na televizních obrazovkách. Seriál se stále natáčí v České republice, a tak diváci každou...

 

Zasoutěžte si s Mušketýry:

Článek

Mušketýrská mapa Foto:

Vydejte se po stopách Tří mušketýrů! Prima prázdninová soutěž právě startuje!

Prožijte s námi prima letní dobrodružství. Vydejte se po stopách našeho nového letního seriálu Tři mušketýři.

Tři mušketýry uvidíte každé pondělí ve 20.15 na Primě!

Článek

Tři mušketýři  Foto:

Britští Mušketýři jsou reklamou na Českou republiku. Podívejte se, kde všude se natáčeli

Britský televizní seriál Tři mušketýři má pro českého diváka neodolatelnou lahůdku. Zatímco sledujete příběh čtyř zdatných ochránců krále Ludvíka, se seriálem poznáváte i...


reklama