Muž, který srazil policistku, už je obviněn. Více v dnešních Krimi zprávách

Josef N. Foto: Josef N.Foto: Krimi zprávy

Krimi zprávy startují dnes v 19.25.

Dvě děti přišly o mámu na kterou byly fixované. Šestatřicetiletá policistka Petra zemřela vinou dvaadvacetiletého Josefa N. Policisté už zfetovaného piráta obvinili, hrozí mu šestnáct let ve vězení. Víme, co osudnému ujíždění předcházelo, víme, kdo je Josef N. a řekneme vám to.

Tragédie v Uhříněvsi přehledně od začátku až do konce. Je to pátý den od sebevraždy Ivety Bartošové a my vám přineseme další novinky a souhrn toho nejdůležitějšího, co se kolem její smrti odehrálo.Josef Rychtář v doprovodu novinářů Foto: Krimi zprávy

Josef Rychtář v doprovodu novinářů, Foto: Krimi zprávy

V Krimi máme náskok před ostatními. Pět minut před půl osmou se dozvíte všechno, co jste mohli chtít vědět.

 


 

 

Další řidič ujížděl policejním hlídkám. A to dlouhých sedmdesát kilometrů po dálnici D5. Honička skončila nehodou. Na místo vyjížděly sanitky. Tři policisté i řidič ujíždějící dodávky jsou zraněni.

 

 

Požár v domově pro seniory. Uvnitř zůstalo uvězněno sedm lidí. Čtyři ženy nakonec skončily v nemocnici. Víme, proč začalo hořet.

 

 

A máme autentické záběry z policejního zákroku proti psychicky narušenému muži, který se zabarikádoval v bytě a vyhrožoval, že zabije jak sebe, tak i všechny kolem. Krimi zprávy, které mají náskok před ostatními, startují v 19.25.

reklama