Muž s cejchem smrti: Kultovní Steven Seagal v akčním trháku!

Dokonalá zápletka zahrnující boj s drogovými dealery, kterou se snaží rozplést největší akční hvězda 90. let Steven Seagal. Film, jehož výrobní náklady 12 miliónů dolarů byly zaplaceny během prvního víkendu promítání, dosud vydělal osminásobek. Dívejte se na Primu v sobotu ve 21.50

Když člověk dospěje k uvědomí si, že už nechce dělat to, co doposud, mívá k tomu pádný důvod. O to pádnější, pokud pracuje jako Seagalův hrdina John Hatcher. Je tajným policistou a expertem na boj s překupníky drog. Zažil tolik lidského utrpení a hrůzy, že se jeho rozhodnutí skončit s kariérou nikdo nediví. Rodina ho potřebuje, ale idyla netrvá dlouho. Agentův dům se stane terčem přestřelky mezi dvěma drogovými gangy.

John spustí vyšetřování na vlastní pěst, čímž poruší zásadní pravidlo policejní práce. Zaplete se natolik, že je dokonce rozhodnut zabít vůdce gangu drogových dealerů, který uctívá voodoo rituály. Podaří se mu odvrátit zkázu své rodiny vraždou vůdce údajně obdařeného nadpřirozenými silami?

Těšte se na propracované bojové scény Foto: Těšte se na propracované bojové scényFoto: All

Co jste o Stevenu Seagalovi zaručeně nevěděli

  • je mistrem japonského umění sebeobrany Aikido a boje s mečem Kendo
  • mluví plynně japonsky
  • je prvním cizincem, který kdy vedl školu Aikido v Japonsku
  • v roce 1983 během natáčení filmu „Nikdy neříkej nikdy“ zlomil zápěstí Seanu Connerymu, když se ho pokoušel naučit sebeobranu
  • v Santa Inez v Kalifornii pěstuje vinnou révu kabernet, který prodává vinařům
  • má dceru s chůvou svých vlastních dětí
  • je otcem sedmi potomků
  • v lednu 2014 oznámil, že zvažuje kandidaturu na guvernéra Arizony

Seagal ve dvaašedesáti stále točí akční filmy: Možná za to může chlapecký výraz, dlouhý culík a zcela „nehollywoodská“ výška 192 cm. Přidejte k tomu železnou vůli, denní vytrvalostní trénink a studium buddhismu a máte kombinaci, díky které tenhle herec pocházející z amerického Michiganu filmové plátno jen tak neopustí. Fanoušci se tak stále mají na co těšit.

reklama