Může ochotnický herec za zhroucení budovy? Odpověď najdou Rizzoli a Isles

Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně III. Foto: Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně III.Foto: All

Jane a Maura musí vyšetřit vraždu herce, který se zároveň živil jako údržbář kancelářského komplexu. Ten se posléze zřítí a pod jeho troskami jsou uvězněni i členové policejního týmu. Mají obě události souvislost? Jak celý díl dopadne, se podívejte ve čtvrtek ve 22.20 na Prima family.

Při zkoušce divadelní hry náhle umírá jeden z herců. Byla jeho smrt přirozená, nebo mu k ní někdo dopomohl? Jako první se nabízí sebevražda kvůli rozchodu s přítelkyní. Najevo ale vyplouvá, že s přítelkyní se naopak měli brát a jediným mráčkem jejich vztahu byly stížnosti mrtvého na svoji práci údržbáře v novém komplexu budov.

To se policistům zdá zvláštní a rozhodnou se celou budovu osobně důkladně prozkoumat. Než však stačili provést vyšetřování, budova se zřítila a Frost, Tommy a jeho syn uvízli pod sutinami. Kdo za nekvalitní stavbu může? A jakou roli v tom hraje mrtvý herec?

Zatímco Jane řeší kriminální případ, Maura se potýká s problémy osobního rázu. Přijíždí její biologická matka a žádá po ní, aby dceři darovala svoji ledvinu. Maura ale, zdá se, na prosby nereaguje.

Na další díl Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně se podívejte ve čtvrtek ve 22.20 na Prima family.

 

reklama