Na Místě činu je nalezen mrtvý fotbalista

Místo činu: Smrt v první lize Foto: Místo činu: Smrt v první lizeFoto: All

Inspektorku Charlotte Lindholmovou tentokrát čeká případ na sportovním pozadí. Profesionálního fotbalistu někdo ubil k smrti. Kdo a proč jej zavraždil? V pátek ve 20.15 na Primě vám odpoví kriminálka Místo činu: Smrt v první lize.

Jeho smrt se Charlotte dotkne nejen z profesního, ale i z osobního hlediska. Byl to totiž právě brutálně zavražděný Kevin Faber, který pár hodin před svou smrtí dával jejímu synovi autogram. Po pohárovém zápasu je ale jeho tělo nalezeno v příšerném stavu nedaleko hannoverského jezera Maschsee.

Motiv činu není vůbec zřejmý. Inspektorka Lindholmová zvažuje všechny varianty. Obává se, že snad Faber svými výroky naštval fotbalového fanatika nebo dokonce hooligans. Na scéně se objevuje i jeho kamarád a spoluhráč Ben Nebrook, který je jeho smrtí také zasažen. Je však také dost dobře možné, že na svého úspěšnějšího kolegu žárlil, protože se s Kevinem na rozdíl od něho nepočítalo do národního týmu.

Nebo se nakonec jednalo o něco úplně jiného? Jaký vlastně vedl Faber soukromý život? Charlotte spekuluje, že možná ani jeho manželství nebylo tak šťasné, jak se jevilo. Přichází na to, že možná vedl dvojí život…

Zapeklitý případ se uzavře v pátek ve 20.15 na Primě na Místě činu: Smrt v první lize.

 

reklama