Na Místě činu se v pátek odehraje opět vražda!

Místo činu Foto: Místo činuFoto: All

Klaus Gerlitz je unesen. U muže s jeho postavením (a financemi) je jasné, že únosci budou požadovat výkupné. Celý případ je ale poněkud zamotaný. Dohlédnout na jeho vyřešení bude muset hannoverská policie. Na kriminálku Místo činu: Výhoda domácího hřiště se podívejte v pátek ve 20.15 na Primě.

Na první pohled žije Klaus Gerlitz docela normálně. Tedy až na to, že je majitelem farmaceutické firmy Gerag, která mu poměrně slušně vydělává. Podle všeho se ale nedopouští žádných velkých nekalostí. O to více je zaskočen, když jeho vůz při jízdě kdosi vytlačí ze silnice. Říká si, že je to jeho poslední hodinka.

Jeho zmatení ovšem vzroste ve chvíli, když se snaží z vraku vozu vyprostit. Objevuje se řidič automobilu, který jej vytlačil, a namísto aby Klause zabil, pomáhá zraněnému mu z trosek. Než se Klaus vzpamatuje, muž je pryč. I policie tedy zůstává ve vyšetřování bezradná. Šlo vůbec tedy o pokus o vraždu?

Policisté se ani nestačí rozkoukat a na stole mají další případ – Klaus Gerlitz je unesen. Po jeho rodině únosci požadují výkupné. I když se jedná o velkou částku, příbuzným se podaří složit ji dohromady. Po jejím předání čekají na Klausovo propuštění, ale ozývá se pouze únosce a žádá výkupné znovu. Bankovky byly totiž oproti dohodě označené ochrannou barvou.

Složí rodina výkupné znovu? A dokáže policie při druhém předání únosce konečně chytit? Dívejte se v pátek ve 20.15 na Místo činu: Výhoda domácího hřiště.

 

reklama