Na Místě činu to pořádně vybouchlo

Místo činu: Dvojí život Foto: Místo činu: Dvojí životFoto: All

Když někdo žije dvojí život jako Dr. Jekyll a pan Hyde, může se mu to pořádně vymstít. A právě smrt podobně záhadného člověka bude muset vyřešit Charlotte Lindholmová v dalším Místě činu, tentokrát logicky s podtitulem Dvojí život. Na Primě ho uvidíte v pátek ve 20.15.

Městem otřásl výbuch domu. Čirou náhodou se k němu připletla i inspektorka Charlotte. Zjišťuje, že při explozi zemřel jeho obyvatel Werner Kästner. Co vypadá zpočátku jako obyčejná smrt v plamenech a sutinách, se později vyjeví jako vražda. A právě jejího viníka a motiv musí Lindholmová vypátrat.

Ač Kästner působil jako normální člověk, vychází časem najevo, že si již devět let pronajímá chatu v přírodě, kam jezdí vždy z práce hned po obědě. Na tom by nebylo nic divného, přece si chce jen odpočinout a zbavit se stresu ze zaměstnání, domnívají se jeho známí a sousedé. Vždyť je doma takový vzorný manžel!

Při vyšetřování Charlotte neunikne nic, a když chatu prohledává, objeví vchod do podzemí důmyslně zamaskovaný v kachlových kamnech. Co však objevuje tam, to je už i na protřelou inspektorku trochu silná káva. Místnost je zařízená jako dětský pokoj a na posteli leží pouta…

Na Místo činu: Dvojí život se podívejte v pátek ve 20.15 na Primě.

 

reklama