Na Prima PLAY se zdarma koukněte na bezva film a pěkných pár dokumentů

Snímek z filmu Kyberválka Foto: Snímek z filmu KyberválkaFoto: All

Baví vás sci-fi? Pak si nenechte ujít film Kyberválka. Podívat se na něj můžete zdarma na Prima PLAY. Kromě toho můžete zkouknout válečný dokument Ross Kemp: Afghánistán, unikátní seriál V lůně, jenž vás zavede do téměř neznámého světa prenatálního vývoje, nebo se vrátit v čase s Vetřelci dávnověku.

Dnešní svět je stále výrazněji propojený skrze internet i další sofistikované počítačové sítě. Jsme však prý stále daleko od počítače, který získá vlastní vědomí. V katastrofickém snímku Kyberválka se tato vidina promění ve skutečnost, když dojde na vznik umělé inteligence s jediným cílem: zničit lidstvo!

Skupina vědců připraví zoufalý plán na odvrácení zkázy – rychle vyvinout druhou umělou inteligenci, která je nám nakloněnější, a doslova vytloukat klín klínem…

A jak to tedy dopadne s naší civilizací? Dokáže hrstka hrdinů odvrátit téměř jistou záhubu? Na film Kyberválka mrkněte na Prima PLAY pro první a druhý díl. Šanci máte deset dní po jeho odvysílání.

Pokud nejste milovníky katastrofických sci-fi s mimozemským obsazením a vaše nátura je spíš zvídavá, mohla by vás zaujmout naše nabídka naučných snímků. S Rossem Kempem se vypravte do Afghánistánu, kde vám ukáže, jak to doopravdy chodí u jednotek britských vojáků z Royal Anglian Regiment. Nervy vám pocuchají záběry z dramatických momentů bojů proti Tálibánu, ale i „nejběžnějších“ činností, které ovšem za války nejsou běžné ani trochu. Tohle není žádná fikce, ale skutečná realita! Ross Kemp: Afghánistán si pusťte na Prima PLAY.

Ross Kemp: Afghánistán - Obrázek 28Ross Kemp: Afghánistán - Obrázek 28

I když jsme vás nenalákali ani mimozemšťany, ani válkou, nezvedejte hlavu od počítače. Na Prima PLAY se vám totiž nabízí další dokumentární snímek ze série V lůně. S pomocí převratné kamerové techniky, nejmodernějších speciálních efektů a úžasných 4D záběrů se vám naskytne neopakovatelný pohled na prenatální stadium vývoje člověka i zvířat.

V lůněV lůně

Oblíbili jste si seriál Sběratelé kostí o forenzní antropoložce Kůstce a jejím parťákovi, agentu Boothovi? Pak by vás dost možná mohlo také zajímat, jak to u expertů z forenzního chodí v praxi. Na Prima PLAY máte exkluzivní možnost zdarma zhlédnout snímky ze série Forenzní vyšetřovatelé. Jestli vás na kosti moc neužije, zalíbit by se vám mohli třeba Vetřelci dávnověku, slavný kontroverzní seriál, podle jehož autorů   dokazují staré legendy, záznamy z kronik a další archeologické nálezy, že na naší planetě mnohokrát v minulosti přistáli mimozemšťané. Jsou tyto důkazy přesvědčivé? Byli mimozemšťané předobrazem bohů? To zjistíte na Prima PLAY!

Vetřelci dávnověku, pyramidyVetřelci dávnověku, pyramidy

 

A kromě toho samozřejmě na Prima PLAY najdete plno nejnovějších dílů dokumentárních seriálů, původních pořadů televize Prima family a mnoho dalšího. Takže šup na Prima PLAY!

 

reklama