Na vlnách filmové zábavy

Prima kino - zastupce Foto: Prima kino - zastupceFoto: Prima

V pátek se budete v Prima kině bavit při akčních komediích Taxi 4 a Jednotka příliš rychlého nasazení. Sobotní večer slibuje cestování v čase. Nejdříve navštívíte budoucnost v podobě mořské hladiny s Kevinem Costnerem ve sci-fi filmu Vodní svět a hned potom antický svět v nezvyklém hávu.

Slavné město Sparta se honosí mnohými hrdinnými bojovníky, americká parodie Tohle je Sparta jim ale připraví nečekaná humorná dobrodružství a často velmi choulostivé situace. Nedělní noc v závěru týdne pak opanuje Tom Hanks jako nájemný vrah v kriminálním filmu Cesta do zatracení.

Pátek 15.7.

20:00 - Taxi 4   

Připoutejte se, staří známí se vracejí! Tentokrát je problémem nebezpečný muž, kterého má policie přes noc střežit. Samozřejmě že ptáček upláchne, komisař Gilbert ztratí nervy a Émilien dostane vyhazov. To je ovšem jen začátek... Francouzská akční komedie (2007). Hrají S. Naceri, F. Diefenthal, E. Wiklundová a další. Režie G. Krawczyk (88 min) (Premiéra)                              

23:10 - Jednotka příliš rychlého nasazení    

Simon Pegg je tak dobrý policista, že to vrhá špatné světlo na zbytek týmu. Proto je převelen do místa, kde svým talentem nebude kolegy ztrapňovat – do ospalého městečka Sandford, jehož statistiky zločinnosti se rovnají nule a jehož nejnapínavější událostí je každoroční zahradní slavnost. Nebo není?Britsko-francouzská akční komedie (2007) Dále hrají N. Frost,               
J. Broadbent, P. Considine, T. Dalton a další. Režie E. Wright (116 min) (Premiéra)  

Sobota 16.7.

20:00 - Vodní svět   

V budoucnosti roztají ledovce a celá Země je zaplavená vodou.Lidé, kteří přežili, se přizpůsobili a žijí na lodích nebo sdruženi v koloniích na atolech. Námořník Kevin Costner se však ještě nevzdal snu najít pevnou zemi...  Americký sci-fi film (1995). Dále hrají D. Hopper, J. Tripplehornová, T. Majorinová a další. Režie K. Reynolds (130 min)                                        

22:55 - Tohle je Sparta!     

Hrdinný Leonidas, jehož jedinou zbraní jsou kožené spodky, vede oddíl třinácti válečníků, aby bránil svou domovinu před invazí Peršanů, mezi kterými nechybí Ghost Rider, Rocky Balboa, Transformeři a hrbatá Paris Hiltonová... Americká parodie (2008). Hrají S. Maguire, C. Electra, K. Sorbo a další. Režie J. Friedberd, A. Seltzer (81 min) (Premiéra)                                

Neděle 17.7.

22:10 - Cesta do zatracení    

Tom Hanks se během velké hospodářské krize roku 1931 živí jako nájemný vrah. Jeho práce sice není příliš radostná, ale pohodu a štěstí mu zajišťuje rodina. Jeho syn se jednoho dne stane svědkem mafiánského vyřizování účtů – a idyla se změní v peklo... Americký kriminální film nominovaný na Oscara (2002). Dále hrají P. Newman, J. Law, J. J. Leighová, D. Craig a další.Režie S. Mendes (113 min)

reklama