Náchodské Masarykovo náměstí v sobotu ožije. Zpravodajský kamion Prima přijede... za vámi!

Prima jede... za Vámi Gábina a Roman Foto: Prima jede... za Vámi Gábina a RomanFoto: All

Sedmou zastávkou roadshow Prima jede... za vámi je město Náchod. Zpravodajský kamion TV Prima přiveze na Masarykovo náměstí nejen živé vysílání zpravodajské hodiny, ale i bohatý doprovodný program. Zprávy FTV Prima budou na místě moderovat Gabriela Kratochvílová a Roman Šebrle

"Do Náchoda se podívám vůbec poprvé. Vím, že odtud pocházejí skvělé mažoretky, takže se těším, že je poznám stejně jako město a naše tamní diváky," říká moderátorka Zpráv FTV Prima Gabriela Kratochvílová.

Prima jede... za vámi - Ostrava - Obrázek 2 Foto:

"V Náchodě jsem nikdy zatím nebyla, tak se moc těším. Snad vyjde počasí a užijeme si se všemi prima den. Náchode, v sobotu ahoooj," těší se i Bára Kozáková z Krimi zpráv.

 

Prima jede... za Vámi Kraus Foto: "Náš zpravodajský kamion je fenomén, jsem rád, že se divákům líbí, protože oni dělají atmosféru, na kterou se těším i v Náchodě," dodává moderátor Diváckých zpráv a elitní reportér VIP zpráv Tomáš Kraus.

 

Zpravodajské hodině předchází velký doprovodný program, který v 15 hodin odstartuje Lucie Šilhánová. Na Masarykově náměstí postupně zazpívají ABBA STARS či muzikálové hvězdy Tomáš Löbl, Petra Doležalová a František Pytloun.

 

Na nejmenší čeká skákací hrad, malování na obličej, nafukování balónků a různé soutěže. Navíc i v Náchodě probíhá projekt Koruna za kilo, v rámci něhož je možné se zbavit drobného nepotřebného elektra a přispět na dobrou věc s partnerem roadshow Prima jede... za vámi, společností ASEKOL.

Prima jede ... Asekol Ostrava - Obrázek 8 Foto:

"V době od 2. května do 7. srpna, kdy bude Prima se svým kamionem na cestách, budeme ve všech zúčastněných městech vážit, kolik kilogramů starého elektra lidé do červených kontejnerů a sběrných dvorů donesou. Nejúspěšnější město získá šek na 30 tisíc korun, který může použít na dobročinné účely. Druhé město vyhraje dvacet a třetí pak deset tisíc,“ říká k soutěži mluvčí společnosti ASEKOL Martina Ďaďová. Ten, kdo přinese nejvíce drobného elektra, získá chytrý telefon.

Roadshow Prima jede... za vámi probíhá pod záštitou města Náchod.

Podívejte se na reportáž o Náchodě

 

Článek

Náchod - Státní zámek Foto:

Turisté, město Náchod je tu zajisté pro vás

Prima jede... za vámi zavítá o víkendu do třetího největšího města Královéhradeckého kraje (21 400 obyvatel) ležícího v nadmořské výšce okolo 350 m

 

Článek

CHKO Broumovsko Foto:

Chráněná krajinná oblast Broumovsko – ideální místo pro váš výlet

Území Broumovského výběžku ležícího severně od Náchoda bylo vyhlášeno za CHKO Broumovsko. Důvodem je pestrost a zachovalost krajinného rázu podhorské oblasti, bohaté...

Prima jede... za Vámi Plakát Náchod Foto:

Prima jede... za Vámi Plakát Náchod

reklama