Naďa Konvalinková v Hádej, kdo jsem!

Hádej, kdo jsem!, host, Naďa Konvalinková Foto: Hádej, kdo jsem!, host, Naďa KonvalinkováFoto: Prima

Jak dopadli naši hadači Alice Bendová, Martin Zounar, Bohuslav Klepl a Eva Holubová v soutěži, kde profese hraje prim?

VIP host vyhrál, modré charitativní prase chrochtalo blahem, protože nepomohla ani nápověda z filmu Adéla ještě nevečeřela. Ve stejnojmenném muzikálu už Naďa Konvalinková nehraje Květušku, ale hraběnku Thunovou, Petr Vondráček představuje Nicka Cartera.


I když Naďa Konvalinková působí dojmem člověka, který má stále dobrou náladu a nezkazí žádnou legraci, v životě to neměla lehké. Pochází z Prahy a po dramatickém rozvodu rodičů žila od deseti let v dětském domově. Pak ji vychovávala babička. Naďa vystudovala gymnázium, a jak prozradila moderátorovi, hrála už na škole v dramatickém kroužku a pak byla hned přijata na DAMU. Následovalo první angažmá v Plzni a téměř dvacet let krásné práce v Městských divadlech pražských. Od roku 1994 je bez stálého angažmá a hostuje na různých scénách, často se objevovala před filmovou a televizní kamerou. Aktivity Nadi Konvalinkové mají širší záběr, již dlouho se věnuje práci pro děti. Jako patronka nadačního fondu Rozum a cit se angažuje také v pomoci opuštěným dětem.

 

Přes nesnadné životní peripetie je Naďa Konvalinková symbolem pozitivního náhledu na život, v čemž si je podobná se svou dlouholetou přítelkyní a kolegyní Květou Fialovou. Pětadvacet let byla provdaná za herce Oldřicha Kaisera. Na údajně bouřlivé manželství s oblíbeným komikem se jí zeptal moderátor Petr Vondráček. Odpověď se diváci dozvědí, pokud si nenechají ujít další pokračování oblíbené soutěžní show Hádej, kdo jsem!

 

Nenechte si ujít další díl Hádej, kdo jsem! v pondělí 7. září ve 20.00 na Primě!

reklama