Najeďte na vlnu romantiky s Rosamunde Pilcher

Rosamunde Pilcher: Ať půjdeš kamkoli Foto: Rosamunde Pilcher: Ať půjdeš kamkoliFoto: All

Rosamunde Pilcher je zpět. Užijte si pořádnou dávku romantiky v pondělí ve 20.15 na Prima family u příběhu Lisy a Sabriny. Hříčkou osudu přicházejí o své šťastné životy, ale nebyla by to Rosamunde Pilcher, aby se vše v dobré neobrátilo.

Kamarádky Lisa a Sabrina žijí spokojeně své životy a jsou šťastné. Celá idylka se hroutí jako domeček z karet, když Lisa zjišťuje, že je její muž nevěrný, a Sabrinin manžel umírá při autonehodě. Nerozlučné kamarádky se rozcházejí, Lisa utíká do Londýna pracovat pro právníka Nicka a Sabrina věnuje veškeré své síly provozu hotelu.

Po dvou letech se opět shledávají. Protože Lisa vidí, nakolik Sabrinu její práce v hotelu vyčerpává, rozhodne se za ni vedení převzít a vysílá svoji kamarádku užít si volna a života do jejího londýnského bytu. Tam se zdeptaná Sabrina setkává s Lisiným neurotickým nadřízeným Nickem. Ačkoliv jejich první setkání nedopadá nejlépe, nakonec k sobě začínají nacházet cestu. Lisu mezitím v Cornwallu uhání Bob, její bývalá láska. Ta ale řeší mnohem důležitější věci – je evidentní, že hotel někdo pořádně okrádá a právě proto je stále neziskový.

Protože je ale Rosamunde Pilcher specialistkou na „pohádky pro dospělé“, nemusíte se bát, že by snad celý film Rosamunde Pilcher Ať půjdeš kamkoliv dopadl špatně. Jak ale skončí, to už se podívejte v pondělí ve 20.15 na Prima family.

 

reklama