Nálož romantiky dnes večer na Primě s Rosamunde Pilcher: Kandidáti na lásku

Rosamunde Pilcher je svými zamilovanými romány proslulá po celém světě. Užijte si její příběh i ve čtvrtek večer ve filmu Rosamunde Pilcher: Kandidáti na lásku na Primě ve 20.15.

Abbey a Greg jsou bývalí manželé, kteří proti sobě kandidují ve volbách do sněmovny. Kandidatura Abbey je na poslední chvíli a zcela nečekaná. Manželství tehdy skončilo kvůli nevěře, kvůli které Greg ztratil Abbey a prohrál i ve volbách. Dvojici znovu svede dohromady předvolební souboj a také svatba jejich rodičů, kteří spolu doposud potají chodili.

Když se Abbey a Greg o zasnoubení dověděli, chtěli, aby se rodiče vzali až po volbách, ale tisk se o tom dozvěděl. A tak se dvojice shodla na tom, že když bude svatba co nejdřív, vyhnou se zájmu tisku. Abbey má jako volebního poradce Franka, který nenávidí Grega a potřebuje, aby Abbey vyhrála, protože má tajnou dohodu s mužem, jenž má v plánu stavět větrnou elektrárnu. Frank je zkorumpovaný. Na svatbu dorazí i sestra Abbey. Isabela je velmi pohledná, ale má problémy s bulimií, o kterých ví jen Frank.

Jak to celé dopadne? Kdo se dá s kým dohromady? Dívejte se ve čtvrtek ve 20.15 na Primu!

reklama