Napadlo by vás, že Drahá tchyně miluje ezoteriku? Večer vás o tom přesvědčí

Když domácnosti vládnou ženy Foto: Když domácnosti vládnou ženyFoto: All

Rodinný sitcom Drahá tchyně vletěl na televizní obrazovky se stejnou razancí, jako jeho hlavní hrdinka tchyně Květa do života rodiny své dcery. Její suverénní počínaní můžete sledovat každé úterý ve 21.35 na Primě.

Tentokrát nás tchyně poučí o pravidlech ezoterické nauky a Feng-šuej. Řekli byste to do blondýny, která má věčně sklenku Martini v ruce?

Díky orientálnímu učení se tchyně dokonce na chvíli sblíží se svým zetěm Josefem a kupodivu to bude vypadat na mír. Když probírají pozitivní energii mezi nimi (Josef by rád Květiny peníze), je Květa mile překvapena, že mají v ezoterice společného koníčka.

Ale Květině povaze je poklidné soužití na míle vzdálené, a tak se i harmonickému Feng-šuej povede spustit lavinu konfliktů.

Květa to prostě umí – tady si připomeňme její sžíravou ironii kořeněnou sobeckou bezcitností, kterou už nám předvedla: 

 

A malá ochutnávka z aktuálního dílu:

 

Drahou tchyni sledujte každé úterý ve 21.35 na Primě.


Článek

Jindřiška a Josef Foto:

Kdo je kdo v sitcomu Drahá tchyně

Nový česko-slovenský sitcom Drahá tchyně o trablích jedné rodiny vám připomene nejednu situaci, jakou znáte z domova. Pojďte se s touhle "vypečenou" rodinkou seznámit osobně!

Článek

Drahá tchyně Květa Foto:

Co mají společného sitcomy Drahá tchyně, Chůva k pohledání a Peggy Bundová?

Oblíbili jste si potrhlé Bundovy v seriálu Ženatý se závazky či excentrickou Fran Fine v Chůvě k pohledání? Pak zkuste i Dokonalou tchyni. Stejně jako zmiňované počiny...

Článek

Podívejte se, jak to Janě Švandové v novém seriálu sluší Foto:

Utekl vám druhý díl sitcomu Drahá tchyně? Mrkněte se na něj u nás na Prima play

Drahá tchyně už je zase tady! Květa se ujala velení v domě Jindřišky a Josefa, a rozhodla začít už teď přípravy na vánoce. Jestli jste druhý vánoční díl nestihli zhlédnout...

reklama