Natáčíme pro vás nový seriál. V hlavní roli láska a laskavý humor

Svatby v Benátkách I. klapka - Obrázek 4 Foto: Svatby v Benátkách I. klapka - Obrázek 4Foto: archiv FTV Prima

Televize Prima připravuje nový úsměvný rodinný seriál Svatby v Benátkách. Jak je z názvu patrné, jeho děj se točí – mimo jiné – kolem svateb a všeho, co s nimi a partnerskými vztahy souvisí.

Seriál se odehrává na malém městě, jeho ústřední postavou je Olga Drozdová, majitelka svatebního salonu. Olga je relativně úspěšná podnikatelka, které se bohužel moc nedaří v osobním životě. Organizuje svatby druhým, ale na svou vlastní zatím marně čeká. Má vztah se ženatým mužem, který jí stále slibuje, že se konečně rozvede. Naštěstí je tu fotograf Romeo, Olgy kamarád a kolega ze salonu, který ji dokáže vždycky rozesmát a jemuž si může postěžovat. To, že Olga stále nenašla partnera a vhodného tátu svým dvojčatům, dělá starost i jejím rodičům Aloisovi a Libuši. Stejně jako jejich druhý potomek – syn Ivan, neúspěšný herec, který se topí v dluzích. Alois s Libuší ale nežijí jen problémy svých dětí, mají své zájmy, kterým se vášnivě věnují. Alois hospodaří na statku a propadá vášni chování králíků. Libuše oproti tomu miluje nade vše divadlo.

Svatby v Benátkách I. klapka - Obrázek 2 Foto: archiv FTV PrimaSvatby v Benátkách I. klapka - Obrázek 2Foto: archiv FTV Prima

Svatební salon Olgy se nachází v přízemí domu, který patří paní Krejzové, matce jejího ženatého partnera Filipa. V tomto krásném secesním domě mají svou stomatologickou ordinaci pronajatou i sympatický zubař David a jeho vdavekchtivá zubní sestra Lenka. A právě příběhy Davida a jeho pacientů, Olgy a jejích klientů, stejně jako osudy dalších obyvatel Benátek nad Jizerou se navzájem prolínají. Vášnivé a dramatické momenty střídají komické chvíle, situace z města oživují příběhy ze statku, které dohromady tvoří originální dějovou mozaiku.

„Nikdy není dost pozitivních emocí a seriálů takto laděných. Svatby v Benátkách by divákům měly přinášet relaxaci, povzbuzení, radost a také humor, což není typické pro každý seriál. Věřím, že právě svou pozitivní energií Svatby v Benátkách diváky zaujmou,“ řekl generální ředitel FTV Prima Marek Singer.

V hlavních rolích seriálu uvidíte Petru Hřebíčkovou (Olga), Hanu Gregorovou (Libuše), Ladislava Potměšila (Alois), Alenu Vránovou (paní Krejzová), Petra Kostku (Karel), Ondřeje Veselého (Filip), Alici Bendovou (Lola), Martina Krause (David), Filipa Blažka (Romeo) a další. Do vysílání by měl být seriál nasazený už tento rok.

Svatby v Benátkách I. klapka - Obrázek 1 Foto: archiv FTV PrimaSvatby v Benátkách I. klapka - Obrázek 1Foto: archiv FTV Prima

Více o našem seriálu najdete na našem webu http://www.iprima.cz/svatby

TIP: Záběry z nového seriálu televize Prima Svatby v Benátkách odtajní VIP Zprávy. Vše se točí kolem svateb a partnerských vztahů. Podívejte se, jak zazáří Ladislav Potměšil, Petra Hřebíčková, Filipa Blažek nebo Alici Bendová. VIP zprávy začínají za pět minut osm.


Mohlo by vás zajímat:

Článek

K narozeninám, na návštěvu nebo na svatební tabuli Foto: Jindřich Kodíček

Udělejte si květinové dortíky. I na svatbu

Květiny nemusíte vázat jen do kytice. Udělejte z nich dort. Uděláte-li si více stejných květinových dortíků, získáte nádhernou dekoraci na svatební stůl.

Článek

Muškát/Pelargonium zonale Foto: Jindřich Votýpka

Muškáty k nám cestují z Keni

Muškát stále patří k nejoblíbenějším rostlinám.

Článek

Hana Gregorová a Petra Hřebíčková se objeví v novém seriálu Foto: archiv FTV Prima

Hana Gregorová řeší svatbu: Nevěsta ale není Taťána! Co se děje?

Pro šarmantní herečku Hanu Gregorovou je momentálně svatba na denním pořádku. Že by se rozhodla popostrčit svého syna Ondřeje Brzobohatého do chomoutu s překrásnou ...

reklama