Neděle večer patří rodinné komedii Víla Zuběnka

Víla Zuběnka Foto: Víla ZuběnkaFoto: All

Když vám vypadl zoubek, nosila vám jako dětem něco pod polštář Víla Zuběnka? Pokud je vám víc jak 25 let, tak asi těžko. Tenhle zvyk k nám přišel - jak jinak - z Ameriky. Stejně jako komedie Víla Zuběnka, kterou dáváme v neděli večer ve 20.15 na Primě.

Když se řekne Víla Zuběnka, asi si představíte křehké stvoření v průsvitných závojích.

O to víc budete překvapeni, když místo něžné dívky spatříte hory svalů zocelené ledním hokejem s křídly. To není ale jen tak - je to trest za špatné chování: Derek Thompson (Dwayne Johnson) je bezcitný drsný hokejista, který s oblibou vyráží svým spoluhráčům zuby.

PREMIÉRA NA TV OBRAZOVCE

A protože se mu příliš nedaří, kope kolem sebe a ubližuje druhým. Tak například se jedné malé holčičce snaží vzít její sny a namluvit jí, že Víla Zuběnka neexistuje. Jenže tím rozlítí pohádkovou říši a za trest se sám na týden stane Vílou Zuběnkou.

V Americe (a pomalu už i u nás) si děti, kterým vypadl zoubek, dají zoubek pod polštář a ráno místo něj najdou nějaký dáreček.

Chytáte se za hlavu a myslíte si, že to bude pěkná americká slátanina? Nebojte se, garantujeme vám, že se fakt budete smát. Přerod drsňáka v křehkou bájnou postavu může být pěkná trapárna, filmařům se jí ale podařilo podat doopravdy vtipně. Učit se nasoukat do vílího oblečku, zacházet s hůlkou...

 

 

Tady se podívejte na ukázku:

 

No a mimochodem se vaše děti naučí, že bát hnusný se nevyplácí. V neděli večer ve 20.15 na Primě.

 

Článek

Naše tváře

13 nejlepších scén roku 2013 na Primě. Pusťte si je znovu

Čím jsme vás na Primě v roce 2013 nejvíc dostali? Udělali vám dobře naše filmy, nebo jste vždy se zvědavostí usedali u Cest domů, bavili se s pořadem Máme rádi Česko, na 3 ...

reklama