Nestihli jste 1. díl Nemocnice Motol? Podívejte se na Prima Play online!

1. díl Nemocnice Motol měla u diváků úspěch. Příběhy se zaměřily na případ malého chlapečka s těžkou epilepsií a operaci roztříštěného kolene. Pokud jste díl nestihli v televizi, můžete ho sledovat online na Prima Play.

Ve čtvrtek 3. března mohli diváci vidět 1. díl cyklu Nemocnice Motol ve 20.15 na Primě. Nemocnici Motol můžete sledovat každý čtvrtek. Pokud díl nestihnete v televizi, můžete se podívat online v televizním archivu Prima Play.

První dva příběhy zavedou diváky na Kliniku dětské neurologie a na traumatologii Ortopedické kliniky největší nemocnice v ČR.

Léčba epilepsie u malého Gregora

Malý Gregor Varga z Košic podstoupil ve FN Motol chirurgickou léčbu epilepsie.

Malý pacient Foto: Malý pacientFoto: archiv Prima

 

Následky vážné autonehody si vyžádaly operaci roztříštěného kolena

Jana Dudová skončila na traumatologii FN Motol po vážné autohavárii. V prvních chvílích je v šoku, je nutné provést různá vyšetření, včetně CT. Vše ukazuje na tříštivou zlomeninu stehenní kosti, kterou bude nutno operovat. Operatér MUDr. Evžen Beitl z traumatologie roztříštěné koleno sešroubuje.

Jana Dudová má konzultaci s lékařem Foto: Jana Dudová má konzultaci s lékařemFoto: archiv Prima

První díl nového cyklu Nemocnice Motol již ve čtvrtek 3. března ve 20.15 na Primě.

Článek

pacientka Petra Bohunická  a prof. Robert Lischke Foto:

Prima ukáže největší nemocnici v Česku bez příkras

Obrovské nasazení zdravotníků, nemocných i jejich blízkých, jejichž osudy jsou vzájemně navždy spojeny. Takový pohled pod pokličku Fakultní nemocnice v Motole nabídne nový...

reklama