Notorický lhář Jim Carrey bude v sobotu mluvit jen pravdu

Lhář, lhář  Foto: Lhář, lhář Foto: All

Lhát se nemá, to ví každé malé dítě. Ale přece ne všechny lži jsou tak úplně špatné a bez některých prostě nejde žít. Vyzkouší si to geniální komik Jim Carrey v rodinném filmu Lhář, lhář. Koukněte se na něj v sobotu ve 13.50 na Prima family.

Jestli máte rádi chytrý humor, jak jej umí jen Jim Carrey, určitě si nenechte ujít tuhle komedii. Právník Fletcher Reed už i z podstaty své profese ke lhaní poměrně inklinuje. Jeho klientům, kterým tak vyhrává soudy, se to možná líbí (a hodí), ale jeho blízcí to takhle nevidí.

Kvůli neustálému lhaní a vyvlékání se z povinností je Fletcherův pětiletý syn Mac na narozeniny opět bez tatínka. Jeho jediným přáním, na které myslí, když sfoukává svíčky na dortu, je, aby jeho táta alespoň jeden den v životě nelhal.

Fletcherovi tak úderem půlnoci začíná pěkně perných 24 hodin. Místo obligátních lží, které vypouští z pusy celý život, si tak z jeho úst ven hledají cestu slova pravdy. A ta dokáže být v některých případech hodně, hodně nepříjemná.

 

Jak to dopadne, když je notorický lhář donucen mluvit pouze pravdu, zjistíte ve filmu Lhář, lhář, který vysíláme na Prima family ve sobotu ve 13.50.

 

reklama