Články

Dana Petrová Foto:
Články
Důchodkyně Dana (62) si už od pondělka moc nesedne s Olgou, která jí oplatí pondělní rýpání.
Držgrešle 1 Foto:
iPrima
S držgrešlí, kterému kvůli penězům ze dne na den doslova přeskočí, se nežije snadno. Leona se rozhodla, že tento problém bude řešit radikálně – rozvodem.
Divočina - Obrázek 9 Foto:
Novinky
Divočina je jedním z těch filmů, ke kterým si sednete a na dvě hodiny zapomenete na všechno kolem sebe. Nejlepší je na něm ale výkon Reese Witherspoon, který převyšuje mnohé. Dokonce i to nekonečné převýšení, které musela v průběhu cesty divočinou překonat ona. Dívejte se v pátek ve 21.35 na Primě.
Jan Souček Foto:
Články
Jan (37) včera sliboval lukulské hody, ty se ale nakonec nekonaly. Místo toho si při flambování skoro podpálil byt.
Prima hrdina hlasování Foto:
iPrima
Dostat děti od počítačů, tabletů, mobilních telefonů a motivovat je k aktivnímu trávení volného času si klade za cíl projekt PRIMA HRDINA, který realizuje švédská nadace Reach for Change ve spolupráci s FTV Prima.
Marek Němec Foto:
iPrima
Že se na Primě chystá nový seriál z lékařského prostředí Modrý kód, to už jste pravděpodobně zaregistrovali. Nyní máte exkluzivní možnost do něj nahlédnout prostřednictvím televizních identů, které vás s Modrým kódem na obrazovkách televize Prima budou seznamovat.
Vzpamatuj se Foto:
iPrima
Říká se: malé děti, malé starosti, velké děti, velké starosti. Zdá se, že je to i případ této matky a její dospělé dcery.
Veronika Krejčí Foto:
Články
Benjamínek týdne Veronika (19) umí v kuchyni velmi příjemně překvapit a ohnivá show je důstojným završením celého týdne.
Modrý kód Foto:
iPrima
Již brzy ovládne televizní obrazovky Primy seriál Modrý kód, který se odehrává v akčním prostředí urgentního příjmu. V hlavních rolích se představí Sabina Laurinová a Marek Němec. V dalších rolích diváci uvidí Evu Josefíkovou, Jiřího Štěpničku, Igora Chmelu nebo Romana Zacha.
Dej mi svatý pokoj Foto:
iPrima
Ne každý se umí důstojně vypořádat s rozchodem. Najednou jsou tady probuzení do nového dne v prázdné posteli. Na esemesky nikdo neodpovídá. Bývalá láska nebere telefon. A není si komu postěžovat, protože to nikdo nemůže pochopit.
DNES V TVOhnivý kuře Foto:
20.15
DNES V TVShow Jana Krause - 18.1.2013 - Obrázek 1 Foto:
21.35
Hannibal speciál pozadí Foto:
01:55 02:45
79%
DNES V TVDruhá šance Foto:
20.15
Pád do tmy 2 Foto:
00:45 02:45
92%
DNES V TVPokání Foto:
20.15
DNES V TVTemný anděl Foto:
22.55
Letiště Foto:
02:00 02:55
65%

reklama