Články

martin nicolas kaminsky Foto:
Články
REPRÍZA Středoškolák Martin (19) je slušňák, který umí vařit a především prostírat.Druhou soutěžní večeři připraví v maminčině kuchyni student gymnázia Martin. Nejmladší účastník se vůbec nemusí stydět, je vidět, že vaří rád a žádné školácké chyby nedělá.
soutezici moravskoslezsky kraj Foto:
Články
REPRÍZA U prostřeného stolu se v Moravskoslezském kraji sejdou tři muži a dvě ženy. Tvoří mladou a pestrou partu, která místo taktizování bude dobře vařit, hostit a nalévat. Kulinářská laťka je tentokrát dost vysoko a schopnosti a invence amatérských kuchařů ze severu Moravy jsou celkem vyrovnané.
Inspektor se vrací - Obrázek 7 Foto:
iPrima
Britský herec David Thewlis alias profesor Lupin z Harryho Pottera na sebe tentokrát bere roli nekompromisního policejního inspektora, který vyšetřuje tajemnou vraždu mladé dívky. Neobyčejně působivou, precizní detektivku si nezapomeňte pustit na Primě v úterý ve 20.15.
Flynn Carsen - Obrázek 4 Foto:
iPrima
Jako vždy hravé, vtipné a tak akorát sebeparodické; když povolíte uzdu fantazii a budete to brát s humorem, užijete si parádních 90 minut. Třetí dobrodružství Flynna Carsena si nenechte ujít na Primě, v pátek ve 20.15.
pa vsichni Foto:
Články
REPRÍZA Jitka totiž v ložnici skrývá pěkně peprné fotky a předměty. Své hosty si ale samozřejmě získá i výborným menu a nečekanou zábavou. A konečně se bude rozhodovat, kdo vyhraje. Tento týden bylo opravdu z čeho vybírat.
Mordparta Foto:
Novinky
Prima představila pořady, které uvidíte na podzim. Máte se na co těšit!
chobotnice na hlave Foto:
Články
K poslední večeři se tentokrát sejde liberecká pětice, která si v březnu 2015 u stolu zažila spoustu srandy, ale nechyběly ani slzičky. Středem pozornosti a bavičem týdne byl Lukáš, který si v Prostřeno! nebo spíš prostřednictvím Prostřeno! chtěl najít partnera.
Flynn Carsen 2 - Obrázek 3 Foto:
iPrima
Od I. dílu je tu jedna zásadní změna: Flynn už není vykulený strašpytel. Ne že by se z něj stal nějaký extra borec, ale jen tak něco ho už nepřekvapí. Ostatní zůstává stejné: je tu FlynnGirl, legendární artefakt a dobrodružství okořeněné spoustou humoru. Primu si pusťte v pátek ve 20.15.
Indiana Jones a Poslední křížová výprava - Obrázek 14 Foto:
iPrima
Nejlepší dobrodružný film všech dob! Přehánění nebo realita? Pravda je, že Spielbergův trhák z roku 1989 s názvem Indiana Jones a Poslední křížová výprava má super obsazení, neuvěřitelné tempo, vtipné dialogy a přesně vypointované scény a skvělý příběh. Takže, dálkové ovládání do ruky a zapínáme…

reklama