NOVÉ Sledujte, jak šéf připraví kuchařskou hvězdu z Berouna o iluze

Co na restauraci říká šéf? Nemusí mluvit, stačí, když se podíváte, jak se tváří. Foto: Co na restauraci říká šéf? Nemusí mluvit, stačí, když se podíváte, jak se tváří.Foto: archiv TV Prima

V prvním díle nové série pořadu Ano, šéfe! zavítá Zdeněk Pohlreich do Berouna, do restaurace Bastila. V kuchyni tam vládne šéfkuchař, kterému sebevědomí rozhodně nechybí. Naopak – mohl by ho rozdávat.

Michal Krulich z berounské Bastily si o sobě myslí, že je kuchařská hvězda. Chlubí se, kolik soutěží už vyhrál... Proč ale do jeho podniku blízko centra na krásném místě u řeky skoro nikdo nechodí? Je opravdu tak skvělý?  Na to se podívá sám šéf.

 

První díl premiérové řady Ano, šéfe! startuje na Primě ve čtvrtek 27. 8. ve 21.35 hodin.


„Občas potkávám lidi, kteří to vidí nějak jinak. Chtějí se strašně moc ukázat a předvést, což by asi nevadilo, pokud to je ku prospěchu věci a není to jen o nich. Za poslední roky se ale očekávání lidí dost změnilo a je třeba reagovat. Tady jsme měli kluka, který byl vězněm svojí vlastní vnitřní myšlenkové Bastily a dalo dost práce s ním pohnout. Snad mu to klapne….,“ vzpomíná na natáčení v berounské restauraci obávaný šéf.

 

 

 

reklama