Nový pár Prima zpráv: Klára a Karel

Nový moderátorský tým zpravodajství na Prima family: Karel Voříšek a Klára Doležalová Maksimovič Foto: Nový moderátorský tým zpravodajství na Prima family: Karel Voříšek a Klára Doležalová MaksimovičFoto: archiv FTV Prima

Po dvou týdnech hledání a kamerových zkoušek představuje FTV Prima nový pár moderátorů hlavní zpravodajské relace. Vedle Karla Voříška (49) usedne zkušená moderátorka Klára Doležalová Maksimović (39).

Více než deset zkušených i začínajících moderátorek se ucházelo o prestižní místo za zprávařským pultem na Primě vedle Karla Voříška. Kamerové zkoušky na konci minulého týdne ale nakonec suverénně vyhrála Klára Doležalová.

Původně herečka, která se do paměti diváků nezapomenutelně vryla jako moderátorka soutěže O poklad Anežky České. Jako televizní hlasatelka později získala dvě ceny Týtý. Večerní zpravodajství ale bude moderovat poprvé a připouští, že z toho má trému.

“Klára má kultivovaný projev, nádherný hlas a je to podle mne jedna z nejkrásnějších žen své generace,” řekla k výběru šéfredaktorka zpravodajství FVT Prima Jitka Obzinová.

Klára Doležalová byla také horkou favoritkou Karla Voříška a právě jeho slovo mělo při výběru obrovskou váhu. “Být součástí takového projektu je radost. Zprávy FTV Prima jsou seriózní, mají dobré jméno a navíc jsou určeny širokému spektru lidí. A v neposlední řadě mě na tom baví ten fakt, že součástí zpráv je i pomoc lidem v nouzi, a to je pro mne velmi aktuální téma,” řekla nová tvář primáckých zpráv.

Přesvědčte se sami, jak se Klára s Karlem výborně doplňují ZDE:

Zdroj: Zprávy FTV Prima

Více se o Kláře Doležalové dočtete ZDE

reklama