O mé rodině a jiných mrtvolách

O mé rodině a jiných mrtvolách - Obrázek 6  Foto: O mé rodině a jiných mrtvolách - Obrázek 6 Foto: All

V neděli 18. září padla první klapka nového sitcomu podle scénáře Haliny Pawlowské.

Ve velmi okouzlující dekoraci, která představuje krásně zařízenou rodinou vilu, padla v neděli 18. září ráno první klapka nového sitcomu O mé rodině a jiných mrtvolách. Tentokrát se diváci mohou těšit na opravdu velmi netradiční rodinu.

 

Ve společné domácnosti v ní totiž žije nepříliš úspěšná jazzová zpěvačka Kristýna (Ivana Chýlková) s naopak velmi úspěšným psychiatrem Lubošem (Jaromír Dulava), jejich děti – nemluvný syn Petr (Jan Cina) a rebelka Veronika (Anna Linhartová) – a obě babičky – věčně mladá Klementýna (Naďa Konvalinková) a kartářka Marta (Iva Janžurová). V dalších rolích se v sitcomu objeví například i Marián Labuda, Bob Klepl, Marek Taclík a další.

 

Originální scénář Haliny Pawlowské je prošpikován jejím osobitým humorem a pohledem na svět a zejména na vztahy uvnitř rodiny. Smích pak vnáší do seriálu zejména soužití několika generací pod jednou střechou, přičemž každá z postav je navíc velmi výraznou osobností. Jejich vzájemné střety tak i v běžném životě vytvářejí mnoho vtipných situací, které skvělými výkony ještě podtrhují výborné herečky a herci v hlavních i epizodních rolích.   

 

Režie: Jaroslav Fuit

Scénář: Halina Pawlowská a Jana Procházková

Kamera: Viktor Smutný

Architekt: Jan Vlček

 

V hlavních rolích:

Kristýna: Ivana Chýlková

Luboš: Jaromír Dulava

Klementýna: Naďa Konvalinková

Marta: Iva Janžurová

Veronika: Anna Linhartová

Petr: Jan Cina

 

Dále hrají:

Marián Labuda, Bob klepl, Marek Taclík a další.

reklama